1:1
2:1
- : -

FBC Slavia Praha - Florbalová akademie MB-C-KPY 3:3
20. Eva Krchová, 33. Tereza Maršíková, 34. Lucie Koubová - 12. Michaela Neckářová, 13. Sandra Fadrhoncová, 25. Michaela Neckářová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Svatopluk Čech; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Zborníková ? - Marcela Probstová ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1;
34:53
Timeout FBC Slavia Praha
34:53
Vyloučen hráč Sandra Fadrhoncová družstva Florbalová akademie MB-C-KPY na 2 minuty za sekání.
34:53
Fadrhoncová oslabuje svůj tým v kritické části utkání.
33:43
Po uklidnění emocí se hráčky soustředí na to, co jim jde nejlépe. Hrají florbal. Vyrovnání z holí Slavie potvrzuje kvalitu obou oddílů.
33:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Lucie Koubová, asistoval Eva Krchová (3:3).
32:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tereza Maršíková, asistoval Elena Stachovičová (2:3).
31:59
Další diskuze ohledně pravidel dehonestuje krásný výkon, kterým se hráčky na obou stranách prezentují.
30:46
Střídání na obou stranách. Nové hráčky roztáčí další dějství své florbalové kariéry.
30:36
Vyhrocené utkání spěje ke svému vrcholu.
24:35
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Michaela Neckářová, asistoval Sandra Fadrhoncová (1:3).
24:00
24:00
19:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Eva Krchová, asistoval Anna Vinklová (1:2).
17:23
Zápas začíná nabírat obrátky.
16:53
Mladá Boleslav vede, na body i na řeči.
13:44
Vyloučen hráč Elena Stachovičová družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
12:21
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Sandra Fadrhoncová, asistoval Michaela Neckářová (0:2).
12:01
Zahájení druhé části utkání, další příležitost urvat body pro svůj tým využívá Mladá Boleslav.
12:00
12:00
11:16
10:10
Sérii soubojů na středu hřiště ukončuje rozšlápnutý balón.
07:48
Sledujeme vyrovnané utkání s minimem šancí.
06:45
Branka Mladé Boleslavi neplatí pro střelu tahem ze standardní situace. Stav utkání stále 0:0
04:05
Vyloučen hráč Michaela Konečná družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.