0:0
0:0
- : -

Kanonýři Kladno - FBC Slavia Praha 0:0
rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Svatopluk Čech; vyloučení: 2:1 + Tereza Maršíková 5; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lucie Siskosová ? - Veronika Zborníková ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0;
36:00
35:02
Timeout FBC Slavia Praha
28:14
Vyloučen hráč Tereza Maršíková družstva FBC Slavia Praha na 5 minut za hrubost.
24:00
24:00
23:33
Vyloučen hráč Michaela Konečná družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
18:42
Vyloučen hráč Barbora Hyková družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
10:57
Zápas stále bez branek.
08:32
Vyloučen hráč Dominika Soukupová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
06:37
Slavia nastřeluje tyč.
02:02
Krásná střela Bartošové prověřila pozornost golmanky Slavie.
00:01
Poslední zápas dnešního turnanje na Mělníku obstarají hráčky dnes ještě neporažených týmů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Svatopluk Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lucie Siskosová; hráči v poli: Barbora Hyková, Jessica Keszi, Veronika Bartošová, Gabriela Krézlová, Daniela Semencová