0:1
1:5
- : -

Florbal Jirkov - Florbal Ústí B 4:7
4. Jakub Kosnar, 4. Filip Neumaier, 12. Jakub Kosnar, 36. David Smutný - 2. Jakub Čečák, 15. Filip Šifalda, 26. Vojtěch Štěpán, 31. Jakub Verner, 33. Vojtěch Štěpán, 35. Tadeáš Hejný, 35. Jakub Verner; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jaroslav Levý 4, Jaroslav Levý 3, Jaroslav Levý 11 - Vojtěch Matějka -1, Vojtěch Matějka 1, Vojtěch Matějka 0; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:5;
36:00
35:59
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Smutný, asistoval Jaroslav Levý (4:7).
34:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Verner, asistoval Filip Šifalda (3:7).
34:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tadeáš Hejný, asistoval Karel Hais (3:6).
33:06
Vyloučen hráč Jakub Kosnar družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:33
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vojtěch Štěpán, asistoval Lukáš Krušina (3:5).
30:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Verner, asistoval Vojtěch Štěpán (3:4).
25:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vojtěch Štěpán, asistoval Michal Pittner (3:3).
14:28
Vyloučen hráč David Smutný družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Šifalda, asistoval Jan Vaca (3:2).
12:00
12:00
12:00
12:00
11:40
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Filip Králíček (3:1).
03:52
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Jakub Kosnar (2:1).
03:35
01:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Čečák, asistoval Tadeáš Hejný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Vojtěch Matějka; hráči v poli: Filip Šifalda, Michal Arnold, Jaroslav Folk, Karel Hais, Vojtěch Štěpán
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: Filip Králíček, Filip Neumaier, Jakub Kosnar, Martin Košťálek, David Smutný