0:0
3:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Jirkov 5:0
1. Jan Polák, 5. Jiří Klokočník, 30. Jan Polák, 34. Jan Polák, 35. Jakub Hauf; rozhodčí: Karel Švec - Robert Kusek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 3 - Pavel Jurec 14; po třetinách: 2:0, 0:0, 3:0;
34:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Michal Hladík (5:0).
33:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Michal Hladík (4:0).
31:13
Vyloučen hráč Jakub Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:46
24:00
24:00
20:23
Timeout Florbal Jirkov
20:23
Vyloučen hráč Tomáš Borl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
04:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (2:0).
00:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Petr Kolovratník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Matěj Kiš, Martin Košťálek, Jaroslav Levý, Jan Willheim, Josef Černý
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jiří Klokočník, Jakub Hauf, Petr Kolovratník, Zdeněk Mašek, Jan Polák