1:2
3:0
- : -

Florbal Vsetín - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:2
3. Kateřina Sedláčková, 15. Barbora Sedláčková, 19. Michaela Juráková, 42. Barbora Sedláčková, 43. Barbora Sedláčková, 45. Barbora Sedláčková - 19. Nela Brantálová, 30. Klára Portešová; rozhodčí: Jan Goliáš - Filip Plaček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková ? - Anna Klepáčová ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0;
45:00
44:59
A máme tady konec utkání s konečným výsledkem 5:3. Hráčky Vsetína ukázaly výbornou fyzickou připravenost, jelikož utkání odehrály, jak se říká, v sedmi lidech. Utkání provázelo spoustu nepřesností. Divákovo oko dle výrazů spokojené. Těším se na vás příští zápas. Hezký zbytek víkendu. Od mikrofonu se s vámi loučí Petr Graclík.
44:50
Barbobra Sedláčková je při chuti a vstřílí další branku, dneska bude veselo.
44:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Marika Marečková (6:2).
43:00
Barbora Sedláčková kompletuje hatt-rick přesnou bombou pod břevno. 5:2!
42:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Veronika Ištvánková (5:2).
41:48
Všem fanouškům, realizčním týmu a hráčkám Vsetína spadl kámen ze srdce, odskakují na dvě branky.
41:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Barbora Maštalířová (4:2).
41:07
Hráčky Vsetína se momentálně diví každému výroku rozhodčích. Dle mého soudu, by se měli soustředit na hru, nebo je to může mrzet.
40:30
Překvapivý backhandový pokus z řad Frýdku zastavuje brankářka.
39:09
Tohle bude tým Frýdku-Místku mrzet, dvě hráčky proti brankářce, skóre zůstává nezměněno.
38:21
Zvoní tyč. Vsetínu chybělo opravdu málo na 4. gól.
36:00
Frýdek-Místek dostal velkou výhodu 4na5, tarket před brankou Vsetína má momentálně asi 450 stupňů Celsia, přesilovka nevyužita. Pokračujeme dál.
35:55
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
33:56
Za mantinelem končí hráčka Vsetína, uvidíme první přesilovku zápasu. V následujících minutách uvidíme, jak často holky trénují model 4na5
33:32
Vyloučen hráč Markéta Libotovská družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:OO
A je to tady, skvělou souhru celé pětky Frýdku-Místku zakončuje přesnou ranou k tyči Klára Portešová.
29:59
Trenérka Vsetína zkouší své hráčky namotivovat se slovy:"na to se nedá dívat". Tak uvidíme, co se bude dít v poslední části utkání.
29:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová, asistoval Veronika Jalcsová (3:2).
28:10
Tlak Frýdku-Místki se zvyšuje, uvidíme kontakní branku?
25:30
Postupem času kurz na Vsetín padá, nyní je vypsaných slušných 1.76
23:21
Hráčka Vsetína výborně vybojovala míček, ale bohužel šanci dva na jednoho nevyřešila ideálně.
21:20
Spousta individuálních chyb ve středu hřiště, šance na vstřelení branky téměř nula.
19:47
Obrovská chyba hráček Vsetína. Z řad Frýdku-Místku trestá krásnou střelou Nela Brantálová.
18:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Nela Brantálová bez asistence (3:1).
18:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Juráková, asistoval Kateřina Hurtová (3:0).
17:35
Velmi špatné střídání Frýdku-Místku Vsetín nepotrestal, možná příště.
16:44
Skvělá individuální akce slečny Sedláčkové, v zakončení selhala.
16:30
Frýdek-Místek rozehrává nebezpečnou standartku, bohužel vysoko nad.
15:00
15:00
14:08
Vsetín navyšuje svůj náskok na dvě branky, když se prosadila Barbora Sedláčkvá přesnou střelou pod břevno. Dle slov hráčky:" nahrejte mi a běžte se radovat".
14:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková bez asistence (2:0).
08:40
Hráčka Frýdku-Místku si vyzkoušela, jak chutná podlaha v městské hale v Otrokovicích, rozhodčí pouští hru dál.
06:02
Obrovská minela Mariky Marečkové ze Vsetína. Hráčka Frýdku_Místku šla do samostatného úniku, bohužel se 100% šančí naložila mizerně.
05:10
Tým Vsetína prozatím dovolil soupeřkám 0 střel.
02:21
Vsetín se ujímá vedení střelou z ničeho nic a odskakuje do jednobrankového náskoku.
02:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Marika Marečková (1:0).
01:30
Hráčky Vsetína přijeli v menším počtu hráče. Čas ukážem jak intenzivní letní přípravu holky měly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Goliáš a Filip Plaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Anna Klepáčová; hráči v poli: Nela Brantálová, Kateřina Magnusková, Natálie Zlá, Ivana Urbanová, Veronika Jalcsová