0:3
- : -
FBC Hlučín

1. MVIL Ostrava B - FBC Hlučín 1:11
2. Michal Guldan - 2. Nikolas Thiel, 5. Josef Chorovský, 7. Michal Řezák, 8. Nikolas Thiel, 11. Tomáš Kohút, 18. Martin Myška, 19. Martin Myška, 26. Josef Chorovský, 33. Marek Slaný, 36. Martin Myška, 38. Tomáš Kohút; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Viktor Kubala; vyloučení: 3 + Miroslav Besta OS:2 + Michal Řezák OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Jakub Rataj ?; po třetinách: 1:5, 0:3, 0:3;
39:00
37:01
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Tomáš Kohút, asistoval Ondřej Janečka (1:11).
35:37
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška, asistoval Filip Gavelek (1:10).
32:34
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Marek Slaný, asistoval Michal Řezák (1:9).
28:40
Vyloučen hráč Jakub Šaněk družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za hra na zemi.
26:00
26:00
25:46
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Josef Chorovský, asistoval Filip Gavelek (1:8).
22:54
Vyloučen hráč Marek Slaný družstva FBC Hlučín na 2 minuty za sekání.
18:28
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška bez asistence (1:7).
17:25
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Martin Myška, asistoval Tomáš Kohút (1:6).
14:46
Vyloučen hráč Miroslav Besta družstva 1. MVIL Ostrava B - osobní trest.
14:46
Vyloučen hráč Miroslav Besta družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za nesportovní chování.
14:46
Vyloučen hráč Michal Řezák družstva FBC Hlučín - osobní trest.
14:46
Vyloučen hráč Michal Řezák družstva FBC Hlučín na 2 minuty za nesportovní chování.
13:00
13:00
10:18
07:40
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Nikolas Thiel, asistoval Josef Chorovský (1:4).
06:58
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Michal Řezák, asistoval Tomáš Kohút (1:3).
06:38
Vyloučen hráč Stanislav Brožek družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání.
04:10
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Josef Chorovský, asistoval Tomáš Dihel (1:2).
01:48
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil Nikolas Thiel, asistoval Filip Gavelek (1:1).
01:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Michal Guldan, asistoval Filip Slovák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hlučín:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Jan Fojtách, Miroslav Besta, Jan Zmrzlík, Tony Skřipčák