0:4
1:0
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - TJ Slovan Havířov 3:7
6. David Kalač, 15. David Kalač, 44. David Kalač - 3. Denis Kukla, 14. František Kyc, 15. David Chládek, 19. Denis Kukla, 22. Jakub Skupin, 23. Jan Drong, 23. František Kyc; rozhodčí: Filip Plíhal - Marek Klečka; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Jakub Pastrňák ?; po třetinách: 2:3, 0:4, 1:0;
45:00
44:58
Timeout TJ Slovan Havířov
44:58
Vyloučen hráč Petr Bahounek družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
44:28
Vyloučen hráč David Kalač družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
43:48
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil David Kalač bez asistence (3:7).
42:23
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
38:04
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
38:04
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
36:15
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
31:27
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
22:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Drong (2:7).
22:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval David Chládek (2:6).
21:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Skupin, asistoval Vojtěch Smyček (2:5).
18:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Denis Kukla, asistoval Kryštof Fusek (2:4).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval František Kyc (2:3).
14:57
13:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (1:2).
05:59
02:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Denis Kukla, asistoval David Chládek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Plíhal a Marek Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Pastrňák; hráči v poli: Marek Vylegala, Marek Raška, David Chládek, Jan Drong, Denis Kukla
00:00
Line-up domácích Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Jindřich Novák, Roman Fiala, Petr Bahounek, Jan Večerka, David Kalač