1:5
2:0
- : -

FBC PORUBA SHARKS - FBC Cobra Hať 3:6
21. Tomáš Hašek, 27. Karel Spáčíl, 35. Jaroslav Krejčí - 2. Ondřej Chmelař, 14. Jan Korpas, 16. Jan Korpas, 20. Lukáš Tyleček, 22. Matouš Bilík, 24. Ondřej Chmelař; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Hučík ? - Vojtěch Kliment ?; po třetinách: 0:1, 1:5, 2:0;
36:00
34:11
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Jaroslav Krejčí, asistoval Tomáš Hašek (3:6).
26:24
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Karel Spáčíl, asistoval Adam Pavlát (2:6).
25:09
Vyloučen hráč Ondřej Chmelař družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:15
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Ondřej Chmelař, asistoval Michal Neděla (1:6).
22:57
Vyloučen hráč Karel Spáčíl družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za sekání.
21:31
Vyloučen hráč Lukáš Tyleček družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za zdržování hry.
21:10
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Matouš Bilík, asistoval Lukáš Tyleček (1:5).
20:29
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Tomáš Hašek, asistoval Štěpán Juchelka (1:4).
19:29
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Lukáš Tyleček, asistoval Jan Korpas (0:4).
15:17
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Jan Korpas, asistoval Přemysl Kulhavý (0:3).
13:25
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Jan Korpas, asistoval Lukáš Tyleček (0:2).
13:05
Vyloučen hráč Alois Fus družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
07:16
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za hra na zemi.
01:10
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Ondřej Chmelař, asistoval Jan Korpas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Cobra Hať: brankář: Vojtěch Kliment; hráči v poli: Michal Neděla, Alois Fus, Lukáš Tyleček, Přemysl Kulhavý, Ondřej Chmelař