1:1
3:0
- : -

RH PIVING Ostrava - Bazinga Ostrava 7:4
5. Michal Kuba, 10. Dan Hrbáček, 12. Dan Hrbáček, 18. Dan Hrbáček, 31. Martin Losovský, 33. Tomáš Malý, 36. Dominik Pavlačka - 5. David Hrnčíř, 7. Rostislav Režný, 7. David Hrnčíř, 18. Martin Žilinský; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Křístek ? - Milan Bučko ?; po třetinách: 3:3, 1:1, 3:0;
36:00
35:47
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dominik Pavlačka, asistoval Dan Hrbáček (7:4).
32:46
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý, asistoval Michal Kuba (6:4).
31:35
Timeout Bazinga Ostrava
31:35
Vyloučen hráč Dan Hrbáček družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
30:05
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Martin Losovský, asistoval Stanislav Chvěja (5:4).
28:27
Vyloučen hráč Lukáš Teichmann družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za držení.
25:21
Vyloučen hráč Michal Kuba družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
17:45
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Lukáš Teichmann (4:4).
17:04
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Rostislav Režný (3:4).
13:39
Vyloučen hráč Tomáš Kondrát družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
11:49
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Stanislav Chvěja (3:3).
09:56
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Michal Kuba (2:3).
07:20
Vyloučen hráč Martin Kaštan družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
06:34
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř, asistoval Tomáš Kondrát (1:3).
06:05
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Rostislav Režný, asistoval Pavel Dombrovský (1:2).
04:20
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř, asistoval Rostislav Režný (1:1).
04:04
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Dan Hrbáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bazinga Ostrava:
00:00
Line-up domácích RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Lukáš Teichmann, Michal Kuba, Dan Hrbáček, Martin Kaštan, Martin Losovský