1:2
2:3
- : -

1. MVIL Ostrava - FBC Mohelnice 6:5
6. Matěj Sokol, 7. Matyáš Vašňovský, 12. Jan Kratochvil, 28. Matyáš Vašňovský, 33. Matyáš Vašňovský, 41. Šimon Kouba - 20. Filip Sedmera, 23. Matěj Bizek, 39. Ondřej Pjajko, 41. Filip Sedmera, 43. Tomáš Havelka; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vít Mazurek ? - Jakub Haltmar ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:3;
45:00
44:46
Timeout 1. MVIL Ostrava
43:30
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
42:38
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Adam Špička (6:5).
40:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jan Kratochvil (6:4).
40:35
Vyloučen hráč Karel Brulík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
40:24
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Karel Brulík (5:4).
39:36
Timeout FBC Mohelnice
38:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Ondřej Pjajko, asistoval Karel Brulík (5:3).
34:00
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
32:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Jan Kratochvil (5:2).
30:00
30:00
28:53
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil Filip Sedmera.
27:49
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:19
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Jakub Mechel (4:2).
22:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Jakub Weiss (3:2).
19:34
Vyloučen hráč Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
19:00
18:30
Vyloučen hráč Jan Kratochvil družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:40
11:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Martin Adámek (3:0).
06:22
05:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Šimon Kouba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Jan Lacina, Šimon Kouba, Martin Adámek, Jan Kratochvil, Matěj Sokol