1:0
1:4
0:1

FBC ROKYCANY - FBC Česká Lípa B 4:5p
6. Martin Fiala, 12. Lukáš Bendek, 34. Martin Fiala, 58. Martin Štván - 41. Petr Procházka, 44. Jan Spilka, 53. Jan Merlíček, 59. David Hybš, 62. Jiří Astaloš; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 32 - Vojtěch Nechvíle 21; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:4, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostů: Od začátku jsme byli horším týmem, ale nakonec nám v závěru přálo štěstí. Děkujeme soupeři za výkon komentář trenéra domacích: Dobře rozjeté utkání jsme si prohráli ve třetí třetině vlastními chybami. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Hráč utkání domácí: Jakub Král, hráč utkání hosté: Jan Spilka
61:47
61:47
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Tomáš Jančuk (4:5).
60:00
60:00
58:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Hybš, asistoval Jan Spilka (4:4).
57:43
Timeout FBC Česká Lípa B
57:43
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (4:3).
52:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Merlíček, asistoval Petr Fišer (3:3).
47:29
Vyloučen hráč Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:12
Vyloučen hráč Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
43:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka bez asistence (3:2).
40:11
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Hybš (3:1).
40:00
40:00
33:22
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Denis Vitouš (3:0).
20:00
20:00
19:33
Vyloučen hráč Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra rukou.
17:35
Vyloučen hráč Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
11:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (2:0).
05:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jakub Král (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jiří Astaloš, Petr Procházka, Jan Spilka, David Hybš, Lukáš Smolnický
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván