1:1
0:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Dynamo Strakonice 3:2
2. Lukáš Pantoflíček, 7. Michal Kovač, 19. Martin Bělohlav - 15. Jan Lang, 16. Lukáš Kurz; rozhodčí: David Podařil - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2 + Marko Dimitrijevič 5:4 + Tomáš Čekan 5; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: David Mikšovský 9 - Tomáš Prokopius 10; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0;
45:00
44:42
útok na pořadatelský stolek, děkujeme divákům, i v malém počtu umí zafandit!
44:13
Strakonice na míčku u soběslavská brány.
44:02
Dynamo hraje v šesti, střela na bránu ale Mikšovský chytá. Uf.
43:51
Timeout FBC Dynamo Strakonice
43:34
Je to napínavé, uvidíme ještě gól? Strakonice si berou timeout.
42:57
Soběslavská rozehrávka za brankou soupeře. Chyba a míček mají Strakonice.
42:00
Zbývají tři minuty do konce zápasu. Diváci se probouzejí, Strakonický kotel povzbuzuje svoje muže.
41:31
infarktová situace u Soběslavské brány, zatím stále bez branky. Strakonice chtějí vyrovnat.
39:04
Vyloučen hráč Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
38:02
Kuba Jung nahrává Podlahovi, ten vrací zpět a je tu další promarněná šance na gól.
36:56
Strakonická rozehrávka vyhrává první cenu za homeran utkání, míček trefuje střešní konstrukci.
36:31
Dušek zkouší další ránu, trefuje brankáře. Zatím je přesilovka bez gólu.
35:55
Přesilovka Soběslavi, hoši se připravují na střelu, pořád se připravují...a nic, brankář Strakonic chytá.
35:46
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:10
Doležal obkroužil bránu ale závěrečná nahrávka mu nevyšla, bohužel.
30:00
30:00
28:23
Vyloučen hráč Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:36
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
22:19
Kočička zkoušel kličku na backhand, ale neúspěšně.
21:43
Soběslav tlačí soupeře, další šance, Bělohlav minul.
21:24
Podlaha měl teď pěknou šanci, ale brankář jeho střelu vidí a chytá.
20:23
Zatímco kluci chladnou na trestných lavicích, na hřišti je celkem nuda.
19:56
Vyloučen hráč Marko Dimitrijevič družstva Banes Florbal Soběslav na 5 minut za hrubost.
19:56
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 5 minut za hrubost.
19:37
Banes drží míček na holi a pokouší se o rozehrávku. A je tu další vyloučení.
18:13
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Martin Bělohlav z trestného střílení (3:2).
18:13
Bělohlav jede nájezd.
18:13
JE TO GÓL. Klička po vzoru švédského reprezentačního týmu!
18:02
Další chyba Soběslavi, ale brankář opět podržel svůj tým.
16:44
Hra trochu ztrácí na tempu, hráči už se asi vidí u vánočního stromečku.
15:47
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Jan Lang (2:2).
15:43
Ajaj, bubínek vyburcoval spíše soupeře, Strakonice srovnávají na 2:2.
15:26
Z hlediště se ozývá vášnivá divačka Markéta, chceme vidět góly.
15:00
15:00
14:08
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Robert Turinský (2:1).
12:41
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
11:51
Soběslavská obrana chybuje, přichází o míček a brankář naštěstí svůj tým zýachraňuje.
10:38
Strakonice v šanci, Moravec ale střílí mimo branku.
10:14
Soběslav opět v šanci, Honzovi Duškovi se ale nepovedla klička a přichází o míček.
09:15
Hraje se nahoru dolu, bez jakéhokoliv systému ve hře.
08:18
K vidění jsou šance na obou stranách, ale pouze Soběslav zatím odkázala proměnit dvě střely.
08:05
Vyloučen hráč Jaroslav Doležal družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
07:57
Dnešní utkání sleduje skoro 20 diváků.
06:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Michal Kovač, asistoval Pavel Novák (2:0).
01:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Jan Dvořák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dynamo Strakonice:
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: David Mikšovský; hráči v poli: Jaroslav Pivec, Marko Dimitrijevič, Lukáš Pantoflíček, Jan Dušek, Jiří Sobotka