1:2
3:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Pardubice 5:6
8. Lukáš Kvapil, 31. Lukáš Kvapil, 44. Marek Zapletal, 48. Lukáš Kvapil, 51. Lukáš Pešat - 7. Petr Černý, 10. Martin Zozulák, 13. Jan Kourek, 28. David Petržela, 31. Filip Krigovský, 52. Jan Kourek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2 + Jaromír Malina OS:1; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaromír Malina 10, Radovan Michajlovič 1, Jaromír Malina 1 - Jakub Levínský 23; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí-19, Hosté-5.
60:00
Střely Celkem: Domácí-28, Hosté-22
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení z celku hostů hráč s číslem 99 David Petržela a z domácího mančaftu hráč číslo 77 Lukáš Kvapil, který vsítil hattrick.
60:00
Panteři nám tak letos v poháru končí, ovšem ve třetí třetině prokázali obrovskou vůli kdy ze stavu 2:5 dokázali vyrovnat, pak ovšem Petržela nádherně předložil Kourkovi a ten vsítil rozhodující branku, Na Pardubice by tak v dalším kole měl čekat Liberec.
60:00
Pro dnešek se s vámi loučí Jan Večeřa, se svým hostem Kevinem Majrichem. Příště se můžete opět těšit na Honzu Kovaříka!
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Michala Kvapila: Pokud navážeme na dnešní druhou půli utkání, tak se můžeme zvednout. Z téměř rozhodlého utkání jsme udělali vyrovnání. Stále se musíme tlačit do brány a mít větší chuť ke vstřelení branky. Gratuluji soupeři k postupu a přeji hodně štěstí v další části poháru.
60:00
Vyjádření trenéra hostů : Opět jsme se nevyvarovali výpadku koncentrace a aktivity a ze zápasu jsem udělali zbytečné drama, když jsme domácí dostali na koně. Poctivě odpracované utkání a vítězství morálu a síly týmu, který se po vyrovnání nepoložil. Těšíme se na čtvrfinále .
60:00
59:54
Levínský výborně dvakrát zneškodnil šanci Panterů.
58:22
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
58:22
Panteři zkouší powerplay.
57:24
Kourek už po třetí zakopl při střídání o koberec a jeho hlasité klení šlo slyšet minimálně do Mohelnice.
56:44
Utkání graduje! Panteři by si zasloužili remízu, protože ve třetí třetiny vyprodukovali 17 střel!
55:55
Tyč pomohla hostům, velká to škoda pro domácí.
55:24
Pardubice odolávají, valí se na ně lavina v podobě nebezpečných útoků.
52:35
Je to napínavé, utkání vrcholí.
51:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval David Petržela (5:6).
51:00
Rozborka zborka a zakončující Kourek dával do prázdné takže Pardubice vedou 5:6.
50:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Matěj Kostka (5:5).
50:37
Máme vyrovnáno! Neskutečné!
50:02
Zozulák teď marně zkoušel prostřelit Malinu.
49:10
Levínský čaruje a díky jeho zákroku je to stále o gól.
48:59
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:48
Panterům teďka pomohla horní tyčka.
47:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Pešat (4:5).
47:03
Kvapil dneska kompletuje hattrick a je jednoznačně nejlepším hráčem.
46:45
Panteři zlepšili herní dojem a najednou je jich plné hřiště.
46:00
Utkání začíná nabírat na obrátkách a uvidíme ještě napínavých čtrnáct minut.
44:25
Malina teď spektakulárním zákrokem zneškodnil šanci Pardubic.
43:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Petřík (3:5).
43:31
Zapletal nádherně vymetl pavučinu pardubické brány a snižuje na 3:5!
40:58
Panteři se snaží, Levínský měl spoustu práce.
40:01
Ten kdo si myslel, že nastoupí, měl pravdu. Domácí brankář je zpět!
39:57
Uvidíme jestli do třetí třetiny nastoupí opět Jarda Malina, kterému vypršel osobní trest 2+10. To se dozvíte na začátku třetí třetiny.
38:05
Panteři mají zajímavou standardní situaci, kterou ovšem pardubický val v podobě pevné zdi zneškodnil.
36:38
Dnešní utkání sleduje 75 diváků.
35:32
Levínský koňským skokem zneškodnil další střelu domácí.
34:39
Michajlovič předvedl parádní zákrok a drží svůj tým v naději, že možná uvidíme zvrat.
33:17
Volek je dneska velice aktivní a Levínského zaměstnává.
31:18
S góly se roztrhl pytel a aktuálně je to 2:5! Že by obrat?
30:48
30:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Daniel Škeřík (1:5).
30:29
Pardubice využívají přesilovou hru a "Pacinovi"tak čisté konto vydrželo necelé tři minuty.
30:10
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
29:30
V brance domácích tak nuceně nastoupil Radovan Michajlovič.
27:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Jan Kourek (1:4).
27:57
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Michajlovič družstva PANTHERS OTROKOVICE
27:57
Vyloučen hráč Jaromír Malina družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
27:57
Vyloučen hráč Jaromír Malina družstva PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest.
27:57
Máme tady něco, co jsme ještě neviděli. Malina byl rozhodčím poslán s osobním trestem na trestnou lavici, kdy po góle na 1:4 převrátil bránu.
24:55
Malina byl pozorný a šanci hostů si vychutnal.
23:50
Pardubický kůň zaváhal v rozehrávce. Kdo zaváhá, nežere.
22:16
Pardubice kráčí pomalu,ale jistě k postupu. Ovšem máme ještě 38 minut....dojde ke zvratu? To se dozvíte na konci třetí třetiny.
21:00
Panteři předvedli dobrou akci, skončila za půlkou, buďme rádi, že aspoň tam.
20:00
20:00
Střely po první třetině:Domácí-4, Hosté-10
20:00
19:25
Levínský opět ukázal své zkušenosti univerzitní reprezentace, ale rozhodně to nebude tím, že je dneska sám.
18:15
Szweda zavzpomínal na zlatou helmu, jeho akci scházelo skoro všechno.
16:45
Malina se předvedl v dobrém světle. Šanci hostů lapil.
15:28
Výborný fotbalový zákrok Maliny.
12:29
12:29
Další gól v bráně domácích, začíná se stmívat. Venku už je tma dávno.
10:25
Levínský ukázal proč je dneska sám na soupisce mezi brankáři. Předvedl totiž skvělý zákrok.
09:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák bez asistence (1:2).
09:56
Po chybě domácích Zozulák vrací vedení Pardubicím.
09:24
Závar před bránou hostů, vyřešili obránci a utkání je stále 1:1.
07:08
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Jakub Haša (1:1).
07:08
Vedení Pardubic moc dlouho nevydrželo, Kvapil po chybě hostů vyrovnává.
06:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Vojtěch Kaluža (0:1).
06:26
Černý nádherně zklepl ze vzduchu a otevírá skóre. 0:1
05:42
Do první šance Panterů se dostal Lukáš Volek, ale Levínský byl pozorný.
05:11
Panteři hrají velice snaživě, ovšem jejich akce končí na půlce.
03:44
Pardubice mají první střelu na bránu.
00:49
Pardubice mají počáteční nátlak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Lukáš Prix, Jan Bílý, Martin Zozulák, David Petržela, Jan Kourek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jaromír Malina; hráči v poli: Denis Zimmer, Tomáš Sovják, Martin Nagy, Martin Szweda, Marek Zapletal
00:00
Dobrý podvečer z městské haly v Otrokovicích, kde se v osmifinále potkají domácí "Šelmy", které vyzvou Pardubické "Sokoly". Vzájemný zápas dopadl v říjnu 7:5 pro Pantery. Dnes teda můžeme čekat velice vyrovnaný zápas, protože oba týmy nemají bůhví jakou formu.