3:2
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - IBK Kuřata Kladno 9:5
4. Jan Kapucián, 6. Jan Švejda, 7. Štěpán Raiter, 15. Martin Zima, 16. Richard Klíma, 22. Richard Klíma, 30. Jan Kapucián, 37. Richard Klíma, 41. Richard Klíma - 5. Marek Šmolík, 18. Ondřej Jaroš, 29. Marek Šmolík, 40. Marek Šmolík, 41. Karel Libert; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Brak; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jiří Buchta ? - Roman Šimáček ?; po třetinách: 4:1, 3:2, 2:2;
45:00
40:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Filip Horák (9:5).
40:37
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Karel Libert, asistoval Matěj Štěpán (8:5).
39:28
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Marek Šmolík bez asistence (8:4).
36:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Jan Švejda (8:3).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jakub Vrzák (7:3).
28:20
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Marek Šmolík, asistoval Ondřej Hrdlička (6:3).
22:40
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
21:36
17:08
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Marek Šmolík (5:2).
16:38
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Štěpán Raiter (5:1).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Ondřej Hrdlička družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za hra rukou.
14:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Filip Horák (4:1).
06:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Jan Kapucián (3:1).
05:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Švejda, asistoval Štěpán Raiter (2:1).
04:52
03:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Filip Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kuřata Kladno:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Jakub Vrzák, Štěpán Raiter, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Filip Horák