2:0
1:1
- : -

Prague Tigers - BLACK ANGELS B 9:2
1. David Sgall, 3. Teodor Bodlák, 6. David Sgall, 11. Radek Molinek, 14. David Sgall, 15. Jakub Štellner, 26. Jiří Navrátil, 30. Jiří Navrátil, 34. Radek Molinek - 7. Lukáš Horák, 43. Lukáš Horák; rozhodčí: Jan Brak - Jan Paleček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - David Štěpán ?; po třetinách: 6:1, 2:0, 1:1;
45:00
42:25
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Horák z trestného střílení (9:2).
33:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Molinek, asistoval Martin Hort (9:1).
30:53
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za vražení zády.
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Teodor Bodlák (8:1).
28:25
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hra rukou.
25:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Matyáš Sokol (7:1).
22:30
Vyloučen hráč Šimon Duba družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Teodor Bodlák (6:1).
14:24
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
13:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Teodor Bodlák (5:1).
10:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Molinek, asistoval Matyáš Sokol (4:1).
06:09
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Horák, asistoval Štěpán Kostrhún (3:1).
05:42
02:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval Pavel Malý (2:0).
00:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval David Koudelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B: brankář: David Štěpán; hráči v poli: Lubomír Seif, Jonáš Homola, David Benda, Adam Svítil, Kryštof Kostrhún