2:4
1:2
0:1

FBC Česká Lípa B - FBC Panthers Liberec 6:7p
3. Petr Procházka, 8. Martin Bezouška, 17. Tomáš Hudík, 25. Matěj Kroupa, 26. Tomáš Hudík, 41. Petr Procházka - 23. Tomáš Hess, 26. Pavel Hůza, 30. Tomáš Hess, 37. Ondřej Neuman, 46. Lukáš Jágr, 51. Tomáš Szabo, 64. Tomáš Szabo; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Jiří Jelínek; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Marek Kocourek 17 - Lukáš Pfeiffer 24; po třetinách: 3:0, 2:4, 1:2, 0:1;
63:22
63:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Pavel Hůza (6:7).
60:00
60:00
58:03
Timeout FBC Česká Lípa B
58:03
Vyloučen hráč Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
54:44
Vyloučen hráč Karel Veber družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (6:6).
50:28
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Jan Burkoň (6:5).
42:16
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
40:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (6:4).
40:00
40:00
36:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (5:4).
31:01
Vyloučen hráč Teemu Tuhkanen družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
29:49
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Jan Burkoň (5:3).
25:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Ondřej Neuman (5:2).
25:04
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval David Böhme (5:1).
24:11
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Kroupa, asistoval David Böhme (4:1).
22:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Tomáš Szabo (3:1).
22:06
Vyloučen hráč Matěj Hladík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hra rukou.
20:00
20:00
16:31
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Matěj Kroupa (3:0).
07:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Martin Bezouška, asistoval Lukáš Smolnický (2:0).
02:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Martin Bezouška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Tomáš Hess, Lukáš Jágr, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Petr Procházka, Jan Tregner, David Hybš, Martin Bezouška, Lukáš Smolnický