4:2
3:5
- : -

FBC Česká Lípa B - FBC Liberec B 10:7
14. Radek Matějíček, 18. David Böhme, 20. Jiří Vlček, 24. Petr Procházka, 26. Karel Veber, 28. Petr Procházka, 31. Radek Matějíček, 50. Matěj Hladík, 59. Jiří Vlček, 60. Petr Procházka - 22. František Příhoda, 37. Sebastián Galbavý, 43. David Horáček, 45. David Horáček, 48. Jan Blecha, 50. Otakar Kosák, 60. David Horáček; rozhodčí: Michal Jon - Jan Pondělíček; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Marek Kocourek 30 - Daniel Kupec 11, Miroslav Svoboda 5; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:5;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Dnes hororový zápas nic se nepovedlo. Jediný co šlo byla 3 třetina ale bohužel se hraje na všechny tři. Klukům i tak děkuji že makali do konce a nevzdali to. Děkuji soupeři a rozhodčím.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Děkuji klukům za za zápas a za bojovnost ve 3. třetině, která byla opravdu těžká a dokázali to vybojovat do vítězného konce. Musím poděkovat také soupeři za skvělé utkání. Přeji jim šťastnou cestu a body do dalších utkání.
60:00
59:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jiří Vlček (10:7).
59:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval David Tampier (9:7).
58:26
Timeout FBC Liberec B
58:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Vlček, asistoval Matěj Hladík (9:6).
57:04
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
49:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Petr Procházka (8:6).
49:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Otakar Kosák, asistoval Lukáš Růžička (7:6).
47:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Blecha, asistoval Jan Havrda (7:5).
44:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Sebastián Galbavý (7:4).
43:59
Vyloučen hráč Marek Semelka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:13
40:00
40:00
36:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Sebastián Galbavý, asistoval David Tampier (7:2).
30:50
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Radek Matějíček, asistoval Martin Bezouška (7:1).
27:19
27:19
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Svoboda družstva FBC Liberec B
25:42
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Petr Procházka (5:1).
23:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Karel Veber (4:1).
22:59
Vyloučen hráč Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
21:08
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Sebastián Galbavý (3:1).
20:00
20:00
19:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Vlček, asistoval Petr Procházka (3:0).
17:31
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Petr Procházka (2:0).
13:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Radek Matějíček, asistoval Jiří Vlček (1:0).
08:26
Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
05:22
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Petr Procházka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: David Horáček, Lukáš Růžička, David Tampier, František Příhoda, Jan Blecha
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Matěj Hladík, Karel Veber, Petr Procházka, Jan Tregner, Jiří Vlček