2:2
2:4
- : -

FBC Česká Lípa B - Florbalová škola Plzeň A 5:8
14. Karel Veber, 31. Matěj Hladík, 33. Petr Procházka, 49. Karel Veber, 60. Jan Tregner - 3. Matěj Petrović, 12. Matěj Petrović, 29. Jakub Vandák, 32. Marek Osvald, 43. Ondřej Budek, 51. Ondřej Budek, 52. Matěj Zicho, 54. Matěj Surák; rozhodčí: Michal Jon - Jan Pondělíček; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Kocourek 48 - Daniel Mayer 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Důležité 3 body z venku, těšíme se na zítřejší zápas. Vyjádření trenéra domácích: První a druhou třetinu jsme drželi krok. Nedůrazem a nedostatkem sil jsme ho nedotáhli do vítězného konce, děkujeme soupeři.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
59:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Tregner, asistoval Matěj Hladík (5:8).
59:22
Vyloučen hráč Marek Osvald družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
55:03
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:55
Timeout FBC Česká Lípa B
53:55
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Matěj Zicho (4:8).
51:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Matěj Surák (4:7).
50:46
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Valíček (4:6).
48:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Matěj Hladík (4:5).
45:56
Vyloučen hráč Filip Schmidt družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
42:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Zicho (3:5).
40:00
40:00
35:42
Vyloučen hráč Tomáš Jančuk družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Lukáš Smolnický (3:4).
31:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Osvald, asistoval Ondřej Valíček (2:4).
30:35
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Jan Tregner (2:3).
28:55
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Petrović (1:3).
24:11
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
16:41
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber bez asistence (1:2).
11:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Daniel Škoula (0:2).
02:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Jiří Trnka, Jakub Vandák, Filip Schmidt, Matěj Petrović, Daniel Škoula
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: David Hybš, Petr Procházka, Jan Tregner, Lukáš Smolnický, Karel Veber