1:1
1:1
0:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 3:4p
4. Kryštof Indruch, 36. Jakub Hofštetr, 47. Tomáš Dibelka - 11. Tomáš Habrnál, 38. Jakub Čechal, 47. Jan Fiedor, 62. Tomáš Habrnál; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Radek Šafář 24 - Vojtěch Marszalek 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0-2
65:00
Střely celkem: 26-28
65:00
Komentář trenéra hostů pana Michala Ondruše: "Proti Gullivers tradičně těžké utkání. Kde jsme chtěli trošku víc a byli jsme ochotni do zápasu jít s větším odhodláním a nevypustit žádný souboj. Děkuji soupeři za utkání."
65:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy:"O utkání rozhodli přesilové hry, které soupeř proměnil a my ne. Do prvního gólu jsme plnili, to co jsme si řekli v šatně o klidné hře, poté jsme začali dělat hloupé chyby. Bohužel i hráči u kterých na to nejsme zvyklý. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů."
61:24
61:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Jan Fiedor (3:4).
60:52
Dvořák J. jako profesionální hasič zachraňuje Gulls.
60:24
Hosté hrají 4 na 3 a jejich první nebezpečnější střela jde mimo branku.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: 9-7
60:00
59:31
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
59:16
Poslední desítky sekund se hraje nahoru dolů.
57:50
Vejmělka placírkou odvrací nebezpečí způsobené další šancí Havířova.
57:03
Dalekonosná střela Suchomela končí na konečcích prstů brankáře hostů.
55:48
Dobrá střela hostů, mezi tyčemi však neskončila.
53:59
Kozák vyslal dobrou střelu, ale brankáře hostů nepřekvapil.
52:02
Havířov má v posledních minutách více ze hry, ale Gulls se také dostávají do šancí.
50:21
Dvořák J. prověřil v přesilovce brankáře hostů tvrdou střelou od mantinelu.
49:10
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:27
Brejky na obou stranách v přesilovce domácích.
47:32
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
47:08
Sudí shledal gól Havířova za neplatný. Vysoká.
46:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dibelka bez asistence (3:3).
46:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Daniel Matloch (2:3).
43:52
Havířovský hráč v šanci netrefil prázdnou bránu.
42:39
Domácí vytáhli presing a získávají tak více balonků z rozehrávky hostí.
41:43
Havířov neproměňuje další šanci z protiútoku.
40:45
Nebezpečná akce Havířova končí střelou za mantinel.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 10-11
40:00
39:03
Gulls se zatím v přesilové hře do větší šance nedostali.
37:22
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády.
37:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Martin Šulc (2:2).
37:03
Nedůraz ve velkém brankovišti končí brankou hostí.
36:07
Dibelka v další šanci prozkoušel gólmana štiplavou střelou.
35:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Hofštetr, asistoval Tomáš Dibelka (2:1).
35:36
Hofec poslal od mantinelu nechytatelnou střelu 20 nad led na vzdálenější tyč.
34:59
Standartka domácích ze středu hřiště před brankou končí na tyči.
33:32
Další neproměněná šance Havířova a následný protiútok Gulls, který končil střelou těsně nad brankovou konstrukci.
31:54
Šafář na druhé straně byl nucen na šanci hostů vytáhnout zákrok z kategorie neuvěřitelných.
31:12
Dvořák J. ukázkově našel ze standartky Suchomela, ale ten trestuhodně minul odkrytou klec.
29:11
Vejmělka teď zachraňoval svým blokem střelu do prázdné branky za 5 minut 12.
27:32
Zelený nádherně našel Suchomela a ten dobrou střelou trefil brankáře do ramene.
25:20
Obránce hostů "vyhouslil" protihráče na půlící čáře a poslal střelu země-vzduch metr nad.
23:46
Havířov je nyní více na míčku.
20:36
Tyč hostů zvonila jako klíče během revoluce, duch Sametové revoluce je zpět.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 7-8
20:00
19:28
Jedovatá střela z hole Ducara, sražena do rohu.
18:05
Pohledná rozehrávka z florbalek domácích končí faulem hostů u mantinelu.
16:08
Velká šance hostů končí střelou mimo hrací plochu.
14:14
Domácí v roli kolotočářů točí hosty dokola a dokola.
12:36
Brejk Havířova končí na na kotníčcích Vrtěla.
10:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Daniel Matloch (1:1).
10:44
Dobře sehraná přesilovka do předbrankového prostoru a gól.
09:47
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:02
Útočník hostí míjí prázdnou branku Gulliverů o parník a jeho střela končí v rohu.
08:39
Novák zvaný Krtek elegantně zpracoval vzdušný míček na středu a posunul na Zbořila.
07:26
Krtek osamocen na středu pohrdá nabídkou Dibelky a jeho nahrávku neproměňuje.
06:07
Vejmělka odebral míček, jako předplacené noviny a zhatil vyhlídky hostů na to dostat se do šance.
05:05
Gulls na balónku.
03:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Tomáš Dvořák (1:0).
03:40
Signál ze standartky zakončil přesně Indruch.
03:34
Vrtělův lejzr od půlky a dorážka Ducara bohužel pro domácí mimo.
02:45
Havířov se už, už dostával do šance, ale Procházka nekompromisně zakročil.
00:38
Hra je přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Tom Pavlis, Martin Šulc, Jan Fiedor
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Radovan Zelený, Jakub Dvořák, Vojtěch Dvořák, Lukáš Dvořák, Tomáš Dvořák
00:00
Za pravopisnou správnost zodpovídá student fonetiky a fonologie v prvním ročníku.
00:00
Vítáme vás u svátečního 4. kola KB ligy juniorů mezi týmy Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a Florbal Exelsior Havířov.