2:2
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha Red - Wizards DDM Praha 10 orange 3:4pn
8. Tomáš Plicka, 11. Ondřej Šišma, 26. Jan Fator - 6. Marek Leiš, 7. Matyáš Kronovetr, 19. Jan Hejsler, N David Hanzelín; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Kolář ?, Julius Šabler ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 2:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč David Hanzelín a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Red hráč Filip Eisenkolb a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Marek Leiš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Red hráč Jan Fator a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 orange hráč Lukáš Tesařík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Red hráč Marek Cígler , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Jan Fator bez asistence (3:3).
25:55
Vyloučen hráč Vojtěch Gopfert družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za nesportovní chování.
25:55
Korbelovo promáchnutí zadělalo na nájezdy.
24:40
Timeout ACEMA Sparta Praha Red
20:25
Tesaříkovy loby na brankáře jsou opravdu hrozné, zvlášť při přesilovce. Je to dřevák.
18:39
Vyloučen hráč Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za vražení zády.
18:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Jan Hejsler, asistoval Jakub Sedliský (2:3).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Julius Šabler družstva ACEMA Sparta Praha Red
13:00
13:00
12:44
Hejsler osekal hráče Sparty jak doma-na poli.
11:35
Vyloučen hráč Adam Korbel družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za sekání.
11:35
To je prase ten Korbel
10:40
Hra je pomalá jak Němečkova střela.
10:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Ondřej Šišma, asistoval Jan Fator (2:2).
07:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil Tomáš Plicka bez asistence (1:2).
07:30
Tesaříkův lob prověřil mantinel.
06:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval David Hanzelín (0:2).
06:47
Vyloučen hráč Daniel Rozsévač družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za bránění ve hře.
05:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Marek Leiš bez asistence (0:1).