2:1
3:3
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Hradec Králové C 5:4
1. Nikolas Brdíček, 9. Jan Burianec, 13. Nikolas Brdíček, 19. Jakub Jakeš, 21. Huslen Munkh-Erdene - 6. Ondřej Binar, 16. David Soukup, 18. Jakub Nerad, 20. Matěj Kremeník; rozhodčí: František Strouhal - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Vojta Krejsa ? - Michal Malý ?; po třetinách: 2:1, 3:3;
24:00
22:33
Timeout FbC Hradec Králové C
20:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Albert Lepin (5:4).
19:32
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Tomáš Karlík (4:4).
19:01
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
18:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Jakeš, asistoval Štěpán Stejskal (4:3).
17:27
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Nerad bez asistence (3:3).
15:21
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup, asistoval Ondřej Podloucký (3:2).
12:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček, asistoval Huslen Munkh-Erdene (3:1).
12:00
12:00
08:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Burianec bez asistence (2:1).
05:37
Vyloučen hráč Richard Černohous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra na zemi.
05:24
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Ondřej Binar, asistoval Patrik Ježek (1:1).
00:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Strouhal a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Ondřej Podloucký, Matěj Kremeník, Andrej Janda, Ondřej Binar, Adam Hazuka
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Vojta Krejsa; hráči v poli: Jan Burianec, Jan Faltus, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Nikolas Brdíček