3:3
1:1
- : -

OLYMP FLORBAL Zeus - Technology Florbal MB White 4:5pn
6. Adam Valášek, 7. Adam Valášek, 8. Martin Peťovský, 22. Martin Peťovský - 2. Šimon Čechura, 3. Vojtěch Borovský, 5. Jan Venera, 25. Filip Bergman, N Filip Kohút; rozhodčí: Jakub Dragoun - Martin Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Trojan ? - Jakub Vlasta ?; po třetinách: 3:3, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Filip Mašek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Filip Kohút a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Tadeáš Nedoma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Jan Venera a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Robin Davis a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Patrik Šebek , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
24:29
Timeout Technology Florbal MB White
24:29
Vyloučen hráč Jakub Vavák družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za bránění ve hře.
24:17
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Filip Bergman, asistoval Patrik Šebek (4:4).
21:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Martin Peťovský, asistoval Adham El Walily (4:3).
18:05
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
07:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Martin Peťovský bez asistence (3:3).
06:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Adam Valášek, asistoval Adham El Walily (2:3).
05:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Adam Valášek bez asistence (1:3).
04:04
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Jan Venera, asistoval Patrik Šebek (0:3).
02:13
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Vojtěch Borovský bez asistence (0:2).
01:05
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Šimon Čechura bez asistence (0:1).