1:0
2:1
- : -

FBŠ Všestary - Sokol Pardubice C - MŽ 3:1
5. Jan Diviš, 13. Martin Vlastník, 21. David Kratochvíl - 15. Šimon Lazarák; rozhodčí: Tomáš Knejp - František Strouhal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Bárta ? - David Nermuť ?; po třetinách: 1:0, 2:1;
24:00
23:23
Vyloučen hráč Daniel Pozdník družstva Sokol Pardubice C - MŽ na 2 minuty za špatné střídání.
21:57
Timeout Sokol Pardubice C - MŽ
20:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Kratochvíl, asistoval Martin Vlastník (3:1).
14:30
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Šimon Lazarák, asistoval Adam Černý (2:1).
14:13
Vyloučen hráč Jakub Čihák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra rukou.
12:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Martin Vlastník, asistoval Jakub Čihák (2:0).
12:00
12:00
04:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Diviš, asistoval Ondřej Tajchman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a František Strouhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice C - MŽ: brankář: David Nermuť; hráči v poli: Ondřej Kubeš, Adam Černý, Matěj Klapka, Ondřej Markl, Matyáš Gilar
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Daniel Bárta; hráči v poli: Jakub Čihák, Martin Vlastník, Jan Diviš, Jakub Kopecký, Tom Sláma