2:0
2:1
- : -

BLACK ANGELS 2004 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:1
12. Daniel Fitzsimon, 12. Michael Randa, 17. David Řepa, 24. Filip Penc - 19. Michal Mašek; rozhodčí: Lukáš Baloun - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Aneta Fryčová ?, Michal Kufa ? - David Křeček ?, Petr Eibl ?; po třetinách: 2:0, 2:1;
26:00
23:02
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil Filip Penc, asistoval Michal Mohelník (4:1).
23:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Kufa družstva BLACK ANGELS 2004
20:05
Vyloučen hráč Tomáš Fodor družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
18:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek z trestného střílení (3:1).
16:14
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil David Řepa, asistoval Daniel Fitzsimon (3:0).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Eibl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
13:00
13:00
11:56
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil Michael Randa, asistoval Filip Penc (2:0).
11:56
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool je tady
11:03
a je tu první gooooool
11:02
Branku družstva BLACK ANGELS 2004 vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Vojtěch Strnad (1:0).
10:04
Hráči rozehrávaji standartku
03:35
Vyloučen hráč Tomáš Doležel družstva BLACK ANGELS 2004 na 2 minuty za špatné střídání.
00:01
Zápas je zahájen je to vyrovnané
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Jakub Liška, Jakub Tošnar, Tobiáš Uhřík, Michal Mašek, Adam Hrdina