7:1
5:3
- : -

SK JUVENIS PŘIBYSLAV - Hippos Žďár n/S. Benjamins 16:6
6. Radek Procházka, 8. Martin Škareda, 12. Martin Škareda, 15. Marek Sobotka, 19. Radek Procházka, 22. Filip Bačkovský, 22. Jan Závodný, 22. Václav Peksa, 26. Filip Bačkovský, 26. Jan Závodný, 29. Michal Průža, 31. Jan Závodný, 34. Radim Sobotka, 35. Jan Závodný, 37. Radek Procházka, 39. Radim Sobotka - 7. Martin Žák, 8. Vít Chalupa, 26. Dalibor Novák, 32. Dalibor Novák, 35. Dalibor Novák, 43. Martin Žák; rozhodčí: Petr Kadlec - Matěj Kos; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miloslav Bratršovský ? - Jan Hažmuka ?, Adam Sochor ?; po třetinách: 4:2, 7:1, 5:3;
45:00
42:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Martin Žák bez asistence (16:6).
38:26
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Marek Sobotka (16:5).
36:39
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Radim Sobotka (15:5).
34:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Dalibor Novák bez asistence (14:5).
34:25
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Michal Průža (14:4).
33:35
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radim Sobotka, asistoval Radek Procházka (13:4).
31:43
30:13
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný bez asistence (12:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Sochor družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins
30:00
30:00
28:54
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Michal Průža z trestného střílení (11:3).
25:41
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný bez asistence (10:3).
25:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Dalibor Novák, asistoval David Pleskač (9:3).
25:26
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Filip Bačkovský, asistoval Radek Procházka (9:2).
22:37
Vyloučen hráč Vladimír Beneš družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za hra mezi nohama.
21:46
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Václav Peksa, asistoval Jan Závodný (8:2).
21:42
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Jan Závodný, asistoval Václav Peksa (7:2).
21:13
18:05
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Marek Sobotka (5:2).
16:01
Vyloučen hráč Filip Bačkovský družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Marek Sobotka, asistoval Jan Závodný (4:2).
11:44
Vyloučen hráč Jitka Vilišová družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za blokování hokejky.
11:31
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Martin Škareda, asistoval Radim Sobotka (3:2).
07:55
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Martin Škareda, asistoval Jan Závodný (2:2).
07:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Vít Chalupa, asistoval Dalibor Novák (1:2).
06:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Martin Žák, asistoval Dalibor Novák (1:1).
06:01
Vyloučen hráč Vladimír Beneš družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:17
Branku družstva SK JUVENIS PŘIBYSLAV vstřelil Radek Procházka, asistoval Filip Bačkovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Matěj Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. Benjamins: brankář: Jan Hažmuka; hráči v poli: Dalibor Novák, Martin Žák, Vladimír Beneš, David Pleskač, Vít Chalupa