0:1
2:3
- : -

FBC Bílí bagři Liberec C - FLORBAL JABLONEC 4:6
10. Lukáš Kysela, 14. Lukáš Kysela, 36. Lukáš Kysela, 39. Pavel Filipets - 9. Marek Škodný, 11. Lukáš Jarolímek, 25. Jan Havel, 31. Daniel Císař, 38. Lukáš Javůrek, 38. Jan Mikula; rozhodčí: Petr Šťastný - Marek Pohunek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Ráliš ? - Tomáš Čermák ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:3;
38:27
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Pavel Filipets, asistoval Jan Kudláček (4:6).
37:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula bez asistence (3:6).
37:21
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Javůrek, asistoval Jan Havel (3:5).
35:48
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Lukáš Kysela, asistoval Michal Kurťák (3:4).
30:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Císař, asistoval Jan Mikula (2:4).
30:00
30:00
24:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Havel, asistoval Daniel Měkota (2:3).
23:19
Vyloučen hráč Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:19
Vyloučen hráč Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
13:39
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Lukáš Kysela, asistoval Pavel Filipets (2:2).
10:49
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek bez asistence (1:2).
09:44
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil Lukáš Kysela bez asistence (1:1).
08:11
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Škodný, asistoval Marek Čeřovský (0:1).
07:30
04:58
Vyloučen hráč Daniel Císař družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích FBC Bílí bagři Liberec C: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Jan Kudláček, Ondřej Kutílek, Lukáš Kysela, Pavel Filipets, Radek Chobot