3:1
4:4
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:6
3. Vladimír Blažek, 4. Jakub Haša, 7. Jakub Haša, 18. Jakub Haša, 24. Jakub Haša, 26. Michal Kundrata, 30. Petr Kopčil, 47. Jakub Haša, 57. Martin Janeček, 58. Petr Kopčil, 59. Jakub Haša - 7. Milan Ducar, 34. Jiří Suchomel, 51. Jan Procházka, 52. Milan Ducar, 53. Jiří Suchomel, 56. Tomáš Zoubek; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Pavel Kačer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Vičánek 17, Matěj Kubíček 6 - Michal Bartoň 23; po třetinách: 4:1, 3:1, 4:4;
60:00
Střely ve třetí 11:10. Celkově 34:29 pro Pantery.
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Romana Jandy: "Díky takovýmto utkáním stojí za to i prohrát. Vysoké tempo a velmi ofenzivní výkon obou týmů, který z mého pohledu rozhodla efektivita v koncovce. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji mu hodně štěstí do zbytku sezony."
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Lukáše Ondrouška: "Výborných prvních 30 minut utkání, kdy jsme hráli přesně takovou hru, jakou se chceme prezentovat. Nicméně koncem druhé třetiny jsme polevili v osobních soubojích a soupeř se dostával trochu na koně. Ve třetí třetině svůj tlak soupeř gradoval a do timeoutu nás pěkně ždímal. Po timeoutu se kluci zvedli a ukázali, jak moc chtěli vyhrát tohle utkání. Díky soupeřům, rozhodčím."
60:00
58:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (11:6).
58:53
Obrana opět rozebraná.
57:53
Zdražil v šanci těsně vedle.
57:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopčil, asistoval Jakub Haša (10:6).
56:42
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Pavel Malošík (9:6).
56:42
Krásná práce nejdřív Kubíčka, který vyhazoval dobře, Malošík v posledním momentě před Bartoněm dával na bok a Janeček v pádu backhandem zvyšuje.
55:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Michal Konrád (8:6).
55:50
Hodně nešťastný vlastní gól.
54:31
Samohýl se ocitl sám před Bartoněm, ale neprovedl to, jak by si asi představoval.
53:28
Následná standardka domácím příliš nevyšla.
53:25
Haša tvrdě sražen v brankovišti.
52:15
Jako bych to zakřikl a rázem se dějí věci..
52:11
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
52:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (8:5).
51:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Večeřa (8:4).
51:10
Poslední minuty působí obrana domácích lehce rozhozeně, zatím toho ale Brno nedokázalo využít.
50:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Dvořák (8:3).
49:04
Blažek s Janečkem protancovali celou obranou, situaci pro hostí zachránil až Bartoň.
48:02
Suchomelovi v šanci míček ošklivě nesedl.
46:57
46:57
8:2.
46:16
Domácí precizně ubránili brňáky, následně ani na dvakrát v obrovské šanci nedali.
44:49
Znovu stejná dvojice v přečíslení, tentokrát Haša trefil jen Bartoně.
44:25
Štěpánek hledal volného Hašu, poslední bek tomu zabránil.
43:35
Popovský dobře v poslední chvíli napravil vlastní chybu.
42:54
Ruč by nejspíš dával gól, ale trefil jen dobře postaveného beka Štěpánka.
38:50
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
38:50
První trest.
36:37
Dvořák měl poloodkrytou bránu před sebou, ale než se s míčkem popasoval, Vičánek zázračně skočil zpět.
35:28
Střelu Kundraty ze střední vzdálenosti tentokrát Bartoň viděl.
33:38
Střela z dálky byla někým tečována a div, že nezapadla za Vičánka.
33:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (7:2).
33:06
Chyba Zdražila způsobila přečíslení a snížení hostů.
32:08
Brno to teď sehrálo dobře, navíc jim pomohl jeden z domácích beků, který si málem srazil náhru za Vičánka.
31:10
Vynikající Vičánek proti Zelenému.
29:07
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopčil, asistoval Michal Kundrata (7:1).
29:07
Naprosto nehlídaný Kopčil dává sedmý zářez na pažbě.
27:15
Domácí momentálně dominují. Vzadu Brno k ničemu nepouštějí a vepředu jsou velmi nebezpeční.
25:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (6:1).
25:01
Opět nádhera. Haša se udržel na míčku, našel na centimetr přesně Kundratu a ten zvyšuje.
21:20
Brno zatím vstoupilo lépe do druhé periody a už mělo 2 nebezpečné pokusy.
20:00
20:00
Střely v první 12:9.
20:00
19:47
Dobrý výhoz Vičánka na Hašu, kterému ani dva beci nezabránili v zakončení, tak tak Bartoň vytěsnil.
18:38
Ke Zdráhalovi se nějak dostal míček, střela se mu ale vůbec nepovedla.
17:42
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Petr Kopčil (4:1).
17:42
Ke Kopčílovi se pas před prázdnou dostal o vteřinu později, pak už ale Haša kompletuje hatrick.
15:47
Blažek se pěkně vyhnul bekovi, náhra ale nikoho nenašla.
15:21
Malošík v dobré pozici netrefil míček.
14:20
Špatná rozehra domácích, kteří tak musí faulovat.
12:29
Štěpánek vedle.
11:37
Ducarův pokus na poslední chvíli zblokován.
09:46
Malošík viděl uličku na Janečka, Bartoň byl rychlejší.
06:34
06:34
Rozborka zborka a je to opět o dva góly.
06:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (2:1).
06:14
Teď ovšem po krásné akci hosté snižují.
04:17
Svižnost domácích zatím dělá Brnu problémy.
03:28
03:20
Skrumáž před bránou domácích, následně Haša protáhl Bartoňě.
02:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Martin Janeček (1:0).
02:33
Janeček obral beka a díky jeho práci domácí vedou.
00:54
Hostující Bartoň poprvé v permanenci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Pavel Kačer.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Filip Kozák, Tomáš Vejmělka, Tomáš Večeřa, Milan Ducar, Kryštof Indruch
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Petr Kopčil, Jakub Zdražil, Jakub Haša