0:1
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Hranice B 2:4
10. Martin Ondra, 13. Martin Ondra - 21. Jaromír Chodil, 22. Marek Hošťálek, 25. David Rek, 33. Jaroslav Orel; rozhodčí: Karel Pavelka - Václav Killar; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Julius Zlámal ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 0:1;
39:00
38:59
Viděli jsme zápas plný osobních soubojů, krásných kombinací, a vyhrocených momentů, na jejímž konci stojí vítězně Hranice, kteří si připisují důležité 3 body do tabulky.
38:30
Timeout FBC Hranice B
37:22
Dejv Tvrdoň nádhernou přihrávkou vyzval Máru Hošťalka v brankovišti. Ten ovšem netrefil míček.
37:00
Do konce zápasu zbývají 2 minuty. a Hranice vedou o 2 góly.
34:42
Vyloučen hráč David Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
34:42
Hra 4-4.
33:52
Vyloučen hráč Jiří Klvaňa družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:37
Pár námazu Hranic, ale Droždín neuspěšný. A máme tu přesilovku Droždína.
32:17
Timeout FBC Droždín
32:17
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Jaroslav Orel, asistoval David Rek (2:4).
32:17
Orlík zvyšuje na 4:2!!!
31:40
Oslabení ubráňeno !!!
29:40
Vyloučen hráč Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:46
Jarda "Sokolík" Orel krásně prokličkoval obranu a poté fantastický golman kolenem vyráží.
27:20
Denis Drozdů, napoprvé do golmana, napodruhé mimo.
26:00
26:00
25:59
Hra se začíná přiostřovat, jsme zvědaví co přinese poslední třetina.
24:12
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil David Rek, asistoval Jaroslav Orel (2:3).
24:12
Hranice otáčí zápas po úspěšné přesilovce, kdy se prosadil Dejv Rek
22:33
Vyloučen hráč Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:19
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Marek Hošťálek, asistoval David Tvrdoň (2:2).
21:19
Mara Hošťálek vyrovnává a hraje se od nuly.
20:57
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Jaromír Chodil, asistoval Jaroslav Orel (2:1).
20:57
Jarda Chodil nekompromisně doráží střelu a snižuje.
18:40
Hranický kapitán krasnou táhlou střelou přes ruku pouze do břevna.
16:00
Hra Hranických se stupňuje, chtějí více a více snížit, ale golman a bloky Droždína jsou proti.
14:59
Opět to rameno, na tom si p. Klvaňa dneska vyláme zuby.
13:49
Vyloučen hráč Martin Ondra družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
13:44
Nádherná kombinační akce z pohledu Droždína kdy mohl Martin Ondra kompletovat hattrick do prázdne, naštěstí pro naše netrefil.
13:00
13:00
12:27
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Martin Šťastný (2:0).
12:27
Opět ta samá dvojce po nedůrazu Hranických se dokázala prosadit.
09:04
09:04
Jak praví staré pořekadlo: ,,Nedáš - dostaneš". Sokolík nepřemstil golmana Droždína a z následující situace se prosadil Martin Ondra.
08:42
Trestné střílení družstva FBC Hranice B neproměnil Jaroslav Orel.
08:42
Hraničtí, pojedou nájezd, toho se ujme Jarda "Sokolík" Orel
04:47
Kapitán Droždína vyzkoušel postřeh hranického golmana, ten připraven.
04:08
Opět Klvaňa tentokrát golman zázračně ramenem ven.
02:37
Jsme online, omlouváme se za neinformovanost z průběhu zápasu, naskytly se problémy s časomírou a online zápisem, ale na hřišti se nic krom ojedinělé střely Honzy Klvaňi neobjevilo.
01:41
Vyloučen hráč Petr Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice B: brankář: Julius Zlámal; hráči v poli: David Tvrdoň, Jaromír Chodil, Denis Drozd, Jiří Klvaňa, Jaroslav Orel
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Filip Boháč, Tomáš Kotrla, Martin Šťastný, Marek Švec, Martin Ondra