1:1
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:7
8. Eva Řeháková, 18. Andrea Palinková, 20. Denisa Ondáková, 23. Patricie Naswetterová, 29. Pavla Pejzlová - 2. Kristýna Klubalová, 5. Vendula Maroszová, 11. Vendula Maroszová, 14. Kristýna Klubalová, 18. Adriana Středulová, 22. Michaela Středulová, 35. Vendula Maroszová; rozhodčí: Matěj Ošťádal - Tomáš Veselý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Opletalová ? - Eliška Pětvaldská ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:1;
36:00
34:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Adriana Středulová (5:7).
28:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavla Pejzlová, asistoval Andrea Palinková (5:6).
24:00
24:00
22:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Patricie Naswetterová, asistoval Denisa Ondáková (4:6).
22:16
Tož hezké to bylo, ne že ne.
21:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (3:6).
20:27
Vyloučen hráč Denisa Ondáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
19:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Denisa Ondáková, asistoval Anna Němcová (3:5).
17:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Andrea Palinková, asistoval Karolína Sigmundová (2:5).
17:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Sandra Kostková (1:5).
13:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Sandra Kostková (1:4).
13:47
Fajne po pysku jak cyp.
12:00
12:00
11:59
První třetina by se dala zhodnotit jako poněkud vyhrocená, nicméně utkání pokračuje a nejen my zde na časomíře se těšíme na další průběh tohoto velice emocionálního zápasu.
10:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Anežka Podroužková (1:3).
07:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Pavla Pejzlová (1:2).
07:12
Vyloučen hráč Anna Němcová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Anna Dobešová (0:2).
01:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Karolína Bínová (0:1).