3:1
1:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 5:6
2. Martin Krejčí, 20. Martin Kasa, 23. Jan Mašát, 25. Matěj Korbel, 39. Jan Mašát - 2. Adriana Hýsková, 14. Daniel Kellermann, 27. Petr Švehla, 39. Rudolf Klement, 43. Adriana Hýsková, 43. Daniel Kellermann; rozhodčí: Jitka Píšová - David Scholz; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Louda 22 - Ondřej Šrámek 14; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:3;
45:01
Vyjádření trenéra hostí: S Vary jako vždy bojovné utkání, ukázali jsme větší touho po vítězství, Soupeři děkujeme za utkání všem přejeme hezké svátky. #ZELIBOJUJ!
45:01
Vyjádření trenéra hostí: Zápas se hrál ve vysokém tempu, vyrovnaná první třetina do druhé třetiny jsme vstoupili lépe a soupeři dokázali odskočit o zápase rozhodla třetí třetina my jsme neproměnili šance a soupeř ztrestal náš strach z vítězství. Děkuji soupeři za zápas
45:00
44:29
Timeout Florbal Chomutov
43:23
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann bez asistence (5:6).
42:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Ondřej Suchý (5:5).
39:19
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Rudolf Klement, asistoval Ondřej Suchý (5:4).
38:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát bez asistence (5:3).
30:00
30:00
26:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla z trestného střílení (4:3).
24:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Štěpán Maaz (4:2).
22:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Martin Krejčí (3:2).
19:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Kasa, asistoval Ondřej Ančinec (2:2).
15:00
15:00
13:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Petr Švehla (1:2).
01:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Smolka (1:1).
01:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Matyáš Rauscher (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Martin Peksa, Petr Švehla, Tomáš Zelinka, Daniel Kellermann, Filip Samuel Dušek