1:2
0:1
- : -

Tatran Střešovice - Florbal Židenice 2:3
19. Daniela Reindlová, 27. Liana Matěvosova - 23. Natálie Janečková, 34. Natálie Janečková, 48. Andrea Dernerová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Eliška Drbalová ? - Lenka Remešová ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Pavel Skazko): Nevím tedy na kterém utkání trenér hostí dnes byl, ale dnes nevyhrál lepší tým a především zamrzí, že smysl pro fair-play se v Židenicích příliš neuznává. Nicméně jsme si zápas prohráli samy a už teď se tešíme na poslední zápas sezóny, kde se ukáže, kdo je lepším týmem.
60:00
Střely po třetí třetině: 7 - 8.
60:00
Komentář trenéra hostí (Jiří Starý): Dnes jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, naší nešikovností v zakončení jsme ale zápas dovedli do dramatické koncovky. Posledních pět minut nás Tatran zatlačil, výhru jsme ale už ubránili. Díky soupeři za zápas.
56:24
Velmi sporná situace u branky hostů, rozhodčí dává najevo, že branka vstřelena nebyla, domácí mají však jiný názor.
55:16
Zabavská jen těsně netrefuje branku ze středu.
52:50
Standartní situace z dobré pozice zůstává domácími hráčkami nevyužita.
52:30
Kramperová s dobrým obranným zákrokem.
50:40
Místo brejku domácích přichází laciná ztráta a slibná šance Židenic.
50:00
Odborník Viktor Mochan je zatím s dnešním utkáním spokojen a dal by mu hodnocení 7/10.
49:30
Zajímavá standartka domácích, míček však nikoho nenašel.
48:54
Tatran faulem zastavil dobrou akci hostujícího celu. Bude se rozehrávat z půlky.
47:49
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Eva Smutná (2:3).
47:20
S touto dorážkou Drbalová nemohla dělat vůbec nic.
46:25
Lisová zkoušela střelu z ostrého úhlu, míček v brance neskončil, ona na mantinelu ano.
45:32
Zikmundová dobře zastavila rozvíjející se útok Židenic.
44:20
Reindlová mohla jít do brejku, nedokázala však zpracovat míček.
42:22
Hosté hrají hodně vysoko a presují soupeře.
40:01
Poslední třetina utkání byla zahájena, uvidíme kdo zvrhne vedení na svou stranu.
36:30
Reková dobře zachytila nebezpečnou nahrávku.
35:57
Reková fauluje v rohu, míček už je ve hře.
35:13
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:29
Smutné její asistence určitě trochu zlepšila náladu.
33:28
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (2:2).
31:09
Přesilovka Židenic zůstává nevyužita: Může to být rozhodující v tomto vyrovnaném utkání.
30:05
Tatran skvěle drží míček v oslabení. Po zákroku na Matěvosovou se domácí střídačka dožadovala trestu pro soupeře.
29:09
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:35
Signalizované vyloučení pro Tatran, hosté drží míček v šesti hráčkách.
26:49
Zatím nejpohlednější akce zápasu přináší Tatranu vedení.
26:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Monika Zikmundová (2:1).
25:24
Remešová tasí dobrý zákrok proti nadějné střele Zabavské z půlky.
24:30
Pravcová kazí dobrý protiútok čitelnou nahrávkou se kterou si obrana Tatranu věděla rady.
22:16
Fatál Rybínové nejprve Drbalová hasí dobrým zákrokem, na dorážku však už byla krátká.
22:15
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Nečasová (1:1).
18:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Adéla Kramperová (1:0).
18:41
Reindlová se dobře zorientovala a otevírá skore.
17:40
Derverová se mu ale nevyhla a za svůj faul je oceněna dvouminutovým trestem.
17:39
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
16:30
Válková brutálně sestřelila soupeřku na půlce a jen těsně se vyhla vyloučení.
15:45
Utkání zatím není moc atraktivní. Uvidíme zda se to zlepší.
14:37
Houžvičková skvěle získala balon na půlce a její střela jde jen těsně mimo.
12:52
Zajímavá standartka pro hosty, Matěvosová ji maří dobrým blokem.
09:15
Švehlová míjí prázdnou branku a nikdo v hale tomu nemůže uvěřit.
07:40
Nepřesná nahrávka domácí hráčky končí za mantilem.
06:59
Velmi obrý zákrok Drbalové.
06:36
Prontekerová prošla tři soupeřky, míček si ale předhodila moc před sebe a zakončit tak nestihla.
03:50
Video z dnešního zápasu můžete sledovat na TVCOM: Zárověň však můžete na Nova Sport 2 sledovat zápas mezi IBF FAlun a Linköping IBK. Volba je na vás.
02:30
Válková zaběhla s míčkem do útočného rohu, její nahrávka však nikoho nenašla.
01:00
Utkání začíná v dobrém tempu z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Silvia Tomová, Martina Indrová, Andrea Dernerová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Barbora Zabavská, Adéla Kramperová, Daniela Reindlová, Natálie Houžvičková, Žaneta Reková
00:00
Dobrý den, vítáme vás u dnešního on-line zápisu ze čtvrtfinálového zápasu Poháru České pojišťovny mezi domácím Tatranem Střešovice a K1 Florbal Židenice. Vítěz tohoto zápasu se v semifinále utká s FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. Přejeme pěknou zábavu.