2:1
3:0
- : -

Tatran Střešovice - AC Sparta Praha 8:3
5. Jakub Slavík, 15. Jakub Slavík, 19. Marek Pixa, 24. Tomáš Váňa, 26. Jonáš Kreysa, 48. Marek Beneš, 51. Marek Beneš, 56. Marek Pixa - 12. Michal Zeman, 16. Michal Kareš, 21. Robert Košir; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Michal Rebro 25 - Jan Eckhardt 0, Martin Beneš 25; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:0;
60:02
Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: Dnes od druhé třetiny jsme začali hrát hru jakou na této úrovni potřebujeme. Kluci předvedli velké nasazení, které musí být už vždy automatické. Děkujeme soupeři a divákům za férové utkání.
60:01
Komentář trenéra hostí Ondřeje Kašpárka: Tatran nás přehrál nasazením, houževnatostí a šel si za vítězstvím od první třetiny. Nám to dneska moc nevyšlo a nezbývá než se vrátit do poctivé práce na tréninku. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
59:59
Střely na branku v 3.třetině: Tatran 11. Sparta 9
Střely celkem: Tatran 33. Sparta 28
58:30
Nyní se hra na chvilku pozastavila, protože balonek se skrýval kdesi pod Rebrem. Nakonec to gól není.
56:30
Tým hostí to zkouší bez golmana.
55:25
Timeout AC Sparta Praha
55:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Mikuláš Komárek (8:3).
53:20
Až na zmíněný lob Tatran svou přesilovou hru zahrál na polovině soupeře.
52:04
Milan Garčar rozehrál standartní situaci z poloviny hřišti lobem. Ten však mířil příliš vysoko a Rebro si tak pro balonek v klidu vyskočil a situaci uklidnil.
50:56
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
50:56
Filip Langer se vydal na únik skrze střed hřiště. Jeho cestu záhy ukončila sekera od Křenka, který si odsedí trest 2 minuty.
50:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (7:3).
48:39
Rozhdoční si dnes již po několikáté svolává hráče k sobě aby hráčům rozmluvil další diskuze.
47:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Pavel Sládeček (6:3).
47:58
Nouzová situace řešena lobem z rohu od Mühlfaita nakonec končí gólem do odkryté branky soupeře.
46:53
Rebro teď měl hodně práce, když se musel mít na pozoru hned před třemi střelami.
46:13
Sparta ve své přesilovce předvedla hned několik šancí, ale uspět nedokázala.
43:55
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:55
Tak tohle bylo přilišné přiostření od Filipa Ullmana, který si za svůj počin půjde odpočinout na 2 minuty.
43:31
Týmy si uvědomují, že se hraje 3. třetina a hra se tak přiostřuje.
42:05
Spartě se v prvních minutách 3. třetiny vůbec nedaří dostat se na balonek.
40:18
Hned ze začatku 3. třetiny měl Tatran 2 pěkné šance.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v 1.třetině: Tatran 13. Sparta 12
39:50
V úplném závěru třetiny se Sparta dostala do nadějného přečíslení, ale poslední hráč v kombinac prošvihl na prázdno a připravil se tak o možnost vsítit branku.
37:20
Sparťané nezačali svou přesilovku zrovna štastně, ale nyní již jsou v klasickém rozstavění a hledají skulinku v obraně domácích.
37:12
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:16
Rozhodčí dává svým delším hvizdem najevo že v dnešním zápase nebude trpět žádné námitky prot jeho rozhodnutí.
34:30
Filip Langer se dostal do pěkného úniku ale golman hostí mu nedovolil dokončit zamýšlenou backhandovou kličku.
32:50
Tatranští už drží balonek v moci nějakou tu vteřinu, ale k zakončení se nedostávají.
31:09
Svatoš se teď domáhá změna verdiktu, ale rozhdočí dnešního utkání jsou nekompromisní.
29:50
Marek Pixa se zmocnil odraženého balonku a mířil s ním k svatyni sparťanů, pokusil se překvapit tvrdou backhandovou střelou, ale minul.
28:30
Marek Zouzal se teď chystal ke střele zhruba dva metry od Rebra, leč balonek mu na poslední chvíli sjel z čepe a nic z toho není.
27:25
Hra se opět přelévá ze strany na stranu a hráči se zastavují pouze když se balónek dostane do zamezí.
25:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Jakub Slavík (5:3).
25:06
Jonáš Kreysa si zpracoval nahrávku od Jakuba Slavíka a zakončil dobře mířenou střelou nad nohu hostujícího golmana.
24:06
Tatranští se neshodli při rozehře z rohu protihráče a balonek se dostal až za jejich brranku.
23:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Marek Mochan (4:3).
22:18
Hra se po první pauze mírně zrychlila a přiostřila.
20:32
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Marek Veselý (3:3).
20:32
Tým hostujících opět zachytil středovou nahrávku spoluhráče a je srovnáno.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1.třetině: Tatran 9. Sparta 7
18:30
Sparta se teď díky akci na jeden dotek dostala až k brance soupeře, bohužel pro ně poslední nahrávku styhl zachytit Filip Langer.
18:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Ronald Gašparík (3:2).
15:21
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (2:2).
15:21
Ondřej Svatoš teď utekl tatranské obraně a jeho spoluhráč zakončil pěknou backhandovou střelou přes osamoceného Rebra.
14:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Martin Mühlfait (2:1).
14:33
A Slavík může slavit, protože posílá svůj tým do vedení.
13:50
Marex Pixa ted zkusil ranou z první navýšit skóre svého týmu ale minul.
11:33
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Luka Časar (1:1).
11:33
A máme srovnáno. Jeden ze sparťanských hráčů zůstal nebraněný a po dobře mířené přihrávce vsítil gól do Rebrovy branky.
10:45
Po individuální chybě tatranského hráče se do velké šance dostal Ondřej Svatoš. Naštěstí pro domácí trefil pouze tyčku.
09:20
Hra je zatím velmi vyrovnanu a relativně čistá. Na obou stranách jsme mohli vidět více či méně nebezpečné šance.
06:40
Váňa se z ostrého úhlu pokusil překvapit hostujícího gólmana, ale ze své pozice neměl šanci skórovat.
04:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (1:0).
04:24
Nakonec se ovšem Tatranu podařilo proměnit svojí výhodu a je z toho pěkný gól.
03:56
Tatranu se ze začatku dařilo přesilovku kontrolovat, ale teď má problém dostat se ze své obranné poloviny.
02:41
Vyloučen hráč Robert Košir družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
01:43
Na balonku nyní Tatran, který se vyčkává na přliežitost vystřelit. Očekávaná střela bohužel pro domácí končí za mantinely.
00:30
Hosté se úvodu dostali na půlku soupeře, ale nyní kombinují na té svě.
00:01
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Beneš družstva AC Sparta Praha
00:01
Vítám Vás u dnešního osmifinále poháru České pojišťovny. Naposledy jsme tyto týmy proti sobě mohli vidět v září, když se utkali v mužské nejvyšší soutěži právě zde ve Stodola aréně Střešovice. Z minulého utkání vyšel lépe Tatran a my už se těšíme na to dnešní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Radim Křenek, Marek Veselý, Milan Bína, Robert Košir, Milan Garčar
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Filip Ullmann, Marek Mochan, Tomáš Váňa, Marek Beneš