0:2
2:1
1:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 4:3p
8. Jakub Haša, 52. Marek Zapletal, 60. Tomáš Sovják, 62. Lukáš Kvapil - 31. Patrik Kieler, 35. Matyáš Krebner, 43. Josef Juha; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 295; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Michal Kotouček 11; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 1:0;
61:05
61:05
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Lukáš Petřík (4:3).
61:05
Popravdě nevím, jak se to stalo, ale Kvapil šel zničehonic sám a proměnuje!
61:05
Střely v prodloužení 1:0 pro OTR.
61:05
Střely celkově 15:23 pro Bohemku.
61:05
Komentář kouče hostů, pana Michala Jedličky: "Dneska jsme tady zbytečně dva body nechali, škoda toho, že nedokážeme odbránit poslední vteřiny vyhraného utkání. Teď si odpočneme, doléčíme zranění, potrénujeme a budeme bojovat dál. Díky soupeři, rozhodčím a divákům."
61:05
Komentář kouče domácích, pana Michala Kvapila (1): "Dnes jsme se opět snažili navázat na zlepšení ve třetí třetině pohárového zápasu. Úvod se nám relativně povedl, pak jsme si opět vybrali naši slabou chvilku, dnes to byla druhá třetina. Po přestávce jsme si opět řekli, že to nevzdáme a aktivní hrou si jdeme pro body."
61:05
Komentář kouče domácích, pana Michala Kvapila (2): "Doufám, že nám přestávka dodá další síly a navážeme na tyto dva dny. Děkuji hráčům za bojovnost a víru, divákům za podporu. Díky také soupeři a rozhodčím."
59:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Petřík (3:3).
59:43
A je to tu! 17 vteřin před sirénou se míček odráží k Sovjákovi, který zápas nejspíš posílá do prodloužení.
59:05
Pešat zničehonic mohl vyrovnat, střela prosvištěla těsně vedle.
58:30
Poslední minuta a půl, domácím se čas krátí.
56:18
Petříkovi v rozhodující moment míček odskočil od hole.
54:55
Michajlovič fantasticky proti Kielerovi.
54:09
Juha před prázdnou bránou netrefuje.
52:43
Michajlovič opět výborný a drží šance svého týmu.
51:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (2:3).
51:04
Po dlouhé době domácím něco vyšlo, Sovják posouval za sebe na úplně volného Zapletala, který se nemýlil.
48:12
Výborná práce Kvapila, nejdřív zůstal na svém místě a ubránil útok hostí, následně šel sám, ale byl čistě ubráněn, a tak mohl jen slabě zakončovat backhandem.
46:45
Z domácího "kotle" se začal ozývat buben, třeba to Otrokovice povzbudí.
45:15
Důraz při útoku Bohemky dělá Panterům potíže.
43:47
Tahle Švajného zadovka už cíl našla, ale nakonec z toho nic nebylo.
43:30
Hra se mírně přiostřuje.
42:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Marek Ďopan (1:3).
42:21
Hosté si s obranou Šelem teď pohráli a Juha zvyšuje.
41:08
Švajný ještě zkoušel najít někoho za sebou, kde nikdo nebyl.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 4:8 pro BOH.
40:00
39:52
Bohemka zvládla ubránit situaci na své půlce, následně Kolstrunk střílel nebezpečně, ale vedle.
39:04
Zimmer dostal náhru, ale svoji střelu si určitě představoval lépe.
38:11
Pešat dostal rychlý pas zpět od Haši, ale zastavil ho faul.
37:23
Vykopal vybojoval v rohu, ale jeho spoluhráči následně míček ztratili.
36:35
Pešat odkulhal po souboji a je ošetřován.
34:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner bez asistence (1:2).
34:37
Dvě vteřiny před koncem přesilovky gól.
33:20
Michal Nagy zblokoval a rohu ušetřil pár sekund.
32:39
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
32:39
A rovnou uvidíme i vyloučení.
32:03
Série faulů přerušila hru.
30:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Vojtěch Zezulka (1:1).
30:47
Osamocený Kieler vyrovnává.
29:55
Mladý útok domácích na scéně, Pešat nedostal svoji náhru ani k Hašovi ani ke Kvapilovi.
28:50
Hra je teď z obou stran docela rozlítaná.
27:34
Cabejšek i Ďopan si teď vyzkoušeli, jaké je to být vychytán Michajlovičem.
26:11
Akce domácích zastavena faulem.
25:12
Zdá se, že Bohemka zařadila vyšší stupeň a momentálně je aktivnější.
23:16
Míček teď proskákal kolem všech a těsně vedle brány, tento vývoj se pro všechny zdál nečekaný.
20:28
Hned v úvodu vystihl náhru Petřík a domácí šli do brejku, následná střela Martina Nagyho cíl nenašla.
20:00
20:00
Střely v první třetině 4:7 pro BOH.
20:00
19:30
Šebek nabral rychlost a po dlouhé době dostal svůj tým do nějaké šance, ale nemířil přesně.
16:17
Vykopal backhandem zblízka těsně nad zemí, Kotouček pozorný.
16:00
Sázkaři, kteří zkoušejí undery, mají tyhle situace jistě v oblibě - třicetivteřinová pasáž, kdy si jeden tým jen přihrává na vlastní půlce.
14:44
Nutno poznamenat, že hosté jsou zatím směrem dopředu poměrně bezzubí.
14:06
Szweda to zpět od Švajného bohužel nedostal přesně.
12:58
Zdá se, že Hašu dnes spoluhráči budou hledat často, teď trefil jen protihráče.
12:35
Zimmerova rychlá rozehrávka skončila na jednom z hostí.
11:36
Martinovi Nagymu v šanci míček sjel z hole.
10:40
Haša si tentokrát s kulatým nesmyslem nerozuměl a odskočil mu za mantinel.
09:14
Šefčík zablokoval střelu Vykopala.
07:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Pešat (1:0).
07:51
Jakub Haša střílí svůj premiérový gól před domácím publikem! Takhle na něj hostující obrana zapomínat nesmí.
05:52
Ve velké šanci Kolstrunk, ke kterému se míček odrazil, mířil však těsně vedle.
05:05
Petřík chytře hledal Martina Nagyho, k tomu pas neprošel.
04:46
Při zpracování míčku na hrudi Kostka tvrdě faulován.
04:04
Petřík zkušeně před vlastní bránou podržel míček a uklidnil situaci.
03:15
Bohemka zatím na míčku příliš nebyla.
01:49
Hostující Šefčík byl osamocen, ale nedokázal zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Marek Ďopan, Jan Dobisík, Patrik Šebek, Patrik Kieler, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Martin Nagy, Lukáš Petřík, Martin Szweda, Marek Zapletal, Tomáš Sovják
00:00
Dobrý a zde i zasněžený nedělní podvečer, Šelmám se dnes postaví Bohemka. Tenhle víkend je herní, v pátek jsme viděli jedno kolo a dnes hned další. Oba dnešní soci z něj vyšli vítězně, Otrokovice odvezly body z Liberce, Bohemka doma nasypala 12 gólů České Lípě.