2:1
4:5
- : -

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:6
3. Zdeněk Vyhnánek, 24. Martin Sobotka, 26. Vojtěch Hejduk, 42. Josef Peštál, 43. Filip Kučera, 51. Josef Peštál, 52. Filip Hložek - 40. Rostislav Gattnar, 47. Lukáš Herblich, 55. Ondřej Sidunov, 57. Jan Vojáček, 59. Jakub Koch, 60. Jan Vojáček; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Marek Macík 16 - Štěpán Zerzoň 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Sladkého: Z naší strany opět odfláknuté utkání. Hrát naplno posledních 5 minut nefunguje. Pokud se nevzpamatujeme, budeme rozdávat body všem a zcela zadarmo.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Dnes jsme se prezentovali slušnou hrou na míčku a plnili věci, na kterých jsme se před zápasem domluvili. Nedisciplinovanost a malé nasazení nás málem stálo výsledek. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely po 3. třetině: Boleslav - 9, Vítkovice - 10
60:00
59:55
Vítkovice bez brankáře.
59:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Rostislav Gattnar (7:6).
59:01
Probíhá poslední minuta utkání.
58:41
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch bez asistence (7:5).
57:40
Na hřišti je znát, že nikdo nedá nikomu nic zadarmo.
56:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Jan Besta (7:4).
54:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Kryštof Malina (7:3).
54:31
Gattnar se už po druhé netrefuje, ale spoluhráči to zvali za něj a trefují.
53:17
Kárník sbírá vteřinky v útočném pásmu.
53:01
Vyloučen hráč Josef Peštál družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
52:35
Vítkovice již po třetí ve výhodě, po faulu.
51:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Hložek, asistoval Vojtěch Hejduk (7:2).
51:46
Hejduk si krásným způsobem počkal, podržel míček, přihrál Hložkovi a ten se nemýlí.
50:50
Míčku se ujali Vítkovice, ale míček v jejich držení dlouho nebyl.
50:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Peštál, asistoval Zdeněk Vyhnánek (6:2).
49:11
Macíkův důležitý zákrok maskou.
48:06
Předtím fotbal, teď hokej. Peštál jako na ledě. Po třetí na zemi poté co podklouzl.
46:47
Zápas připomíná fotbalové utkání za necelých 50 dnešního zápasu jsme při zpracování balónku viděli 3 hlavičky.
46:21
Po obdržené brance v oslabení Boleslav na míčku.
46:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich bez asistence (5:2).
45:30
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
44:48
Vítkovice opět ve výhodě. Bude vyloučen hráč domácích.
44:15
Hra je jako na houpačce.
42:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Sebastián Šlechta (5:1).
42:10
Vítkovice na tahu. Mají držení míčku ve svůj prospěch a snaží se zkorigovat skóre.
41:24
40:40
Boleslav na útočné polovině, střela zblokována.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Boleslav - 7, Vítkovice - 5.
40:00
Bule 3. třetiny ve prospěch domácích.
40:00
39:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (3:1).
38:57
Střela Vyhnánka vyražena brankářem Vítkovic.
38:24
36:25
Martínek nasbíral pár drahocenných vteřin na útočné polovině.
36:00
Vítkovice postaveni v přesilovkové formaci.
34:46
Vyloučen hráč Jan Zoufalý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
34:35
Po faulu Zoufalého na vítkovického hráče, Vítkovice ve výhodě bez brankáře.
33:40
Zoufalého blok zabránil střele na prázdnou Macíkovu bránu.
32:36
Švejda běží přes půl hřiště a jeho střelu vyráží Zerzoň.
31:45
Střela hráče Vítkovic míří vysoko nad.
30:55
Zoufalý obehrává jednoho poté druhého hráče a zakončil to ležením na zemi.
29:25
Boleslav rozehrávala po faulu na Martínka. Šance se nevyužila.
28:30
Střela na Macíka, ten chytá.
27:40
Vítkovice rozehrávají se své obranné poloviny, ale míček získali domácí.
25:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Štepán Švejda (3:0).
25:05
Po pěkné akci se skoro do úplně odkryté branky prosazuje Hejduk.
23:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Sebastián Šlechta (2:0).
23:49
Sobotkova střela doskákala do brány. Domácí odskakují na dvoubrankový rozdíl.
23:16
Vojáček střílí na Macíkovu bránu, ale střela míří mimo.
23:00
Nyní Vítkovice usazeni na útočné polovině.
22:02
Martínkova střela zblokována.
21:15
Boleslav na míčku, po přihrávce se dostávají na útočnou polovinu, kde ztrácejí míček.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Boleslav - 9, Vítkovice - 7
20:00
Bule 2 třetiny opět ve prospěch Vítkovic.
20:00
19:40
Vítkovice na tahu. Ale za dobu, co byli usazeni na útočné polovině vystřelili pouze jednou.
18:33
Boleslav má hodně střel na bránu, ale produktivita pokulhává.
17:30
Korych střílí, střela tečována mimo hřiště.