0:2
1:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:5
38. Petr Martynek - 10. Jan Čermák, 11. Matěj Bednář, 13. Ondřej Pavlík, 19. David Tretina, 22. Nikolas Zouhar; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 4 + Vít Kryška OS:4 + Šimon Hronek OS; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek 24 - Patrik Pospíšil 22; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:0;
45:00
44:59
Střely v třetí třetině- Brno 11 a Havířov 8
43:18
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
43:18
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
41:02
Vyloučen hráč Vít Kryška družstva Florbal Exelsior Havířov - osobní trest.
41:02
Vyloučen hráč Vít Kryška družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
37:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Jan Kostka (1:5).
34:14
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
30:40
Vyloučen hráč Ondřej Pavlík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:59
Střely v druhé třetině- Brno 7 a Havířov 7
28:45
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:31
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
21:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Ondřej Pavlík (0:5).
20:08
Vyloučen hráč Martin Juščík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
19:06
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
18:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Matěj Bednář (0:4).
15:00
15:00
14:59
Počet střel po první třetině Hattrick 11 a Havířov 8
12:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Lukáš Suk (0:3).
10:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval David Tretina (0:2).
09:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Čermák, asistoval Jiří Hájek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Lukáš Suk, Jiří Hájek, Matěj Bednář, David Tretina, Nikolas Zouhar
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Boleslav Moudrý, Vít Kryška, Tomáš Prus, Radim Pecháček, Jan Kostka