0:1
1:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:7
13. Klára Minářová, 52. Tereza Češková - 6. Pavla Buráňová, 10. Petra Drápalová, 16. Veronika Martincová, 32. Monika Jahodová, 53. Veronika Králová, 54. Petra Drápalová, 55. Sabina Mátlová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Preclík; vyloučení: 0:2 + Monika Jahodová 5; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 10 - Kateřina Kouřilová 11; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:3;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra hostí: Tento zápas rozhodla naše větší produktivita. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme zítra mnoho štěstí.
59:59
Hodnocení trenéra domácích: Neproměněné šance rozhodly utkání v náš neprospěch. Přejeme soupeři mnoho štěstí zítra v Hradci Králové.
54:20
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Tereza Baranová (2:7).
53:06
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (2:6).
52:19
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Králová, asistoval Monika Jahodová (2:5).
51:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Lucie Svobodová (2:4).
50:38
Rozhodčí dnes několik zákroků pustili, ale přidalo to rozhodně na plynulosti hry
50:28
Vyloučen hráč Eliška Štěpančíková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
34:05
Míček stál asi 15 sekund na polovině než se FTC rozhodlo rozehrát, nutno podotknout, že ze střely která následovala musel mít každý v hale respekt
32:52
Odpověď zní: ANO, brankářka hostujících nyní předvedla doslova lachtaní skok
32:05
Je tu přesilovka domácích, uvidíme útočné akce?
32:04
Vyloučen hráč Monika Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 5 minut za vysoká hokejka.
31:23
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Sabina Mátlová (1:4).
30:25
Neuvěřitelný zákrok brankářky VM, který nikdo ještě nikdy neviděl, doslova z říše snů - chytila balón do ruky
25:45
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Tereza Češková.
19:30
Brankářka hostujícího týmu utrpěla úder do oblasti kotníku, konec utkání se však blíží
18:27
Kapitánka domácích s jistotou vyhazuje
17:41
Nikola Trnková vystřelila jen několik cm vedle brány
15:58
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Veronika Králová (1:3).
15:57
Hra je zatím na obou stranách vyrovnaná
12:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Pavla Poulová (1:2).
09:19
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Sabina Mátlová (0:2).
05:12
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Eliška Štěpančíková (0:1).
02:05
Šitbořice soupeřky rozhodně nešetří
01:05
Andrea Šedová z týmu FTC vyjíždí s míčkem po levém křídle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Kateřina Kouřilová; hráči v poli: Petra Ondráčková, Eliška Štěpančíková, Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Veronika Králová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Tereza Češková, Eva Juříková, Kristýna Minářová, Iveta Záhorková