1:2
2:0
0:1

FBC Dobruška - Florbal Vsetín 3:4p
36. Kateřina Poláčková, 54. Adéla Vávrová, 55. Nikola Andršová - 18. Kateřina Sedláčková, 26. Eva Urbášková, 33. Eva Urbášková, 65. Barbora Maštalířová; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 31 - Veronika Ištvánková 29; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostů P. Seevalda: Škoda milionu šancí. Dvě třetiny jsme byli jasně lepším a ve třetí třetině lehce polevili a nechali soupeře dostat do hry. Dva body bereme zaslouženě a těšíme se na odvetu. Děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas jsme plnili taktiku jakou jsme si stanovili. Škoda neproměněných šancí v poslední třetině. Bod ale bereme a těšíme se na odvetu. Díky za férový zápas a naším fanouškům za povzbuzování.
64:33
64:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová bez asistence (3:4).
60:00
60:00
59:39
Timeout Florbal Vsetín
59:39
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová bez asistence (3:3).
53:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová bez asistence (2:3).
40:00
40:00
35:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Veronika Doležalová (1:3).
32:19
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Tereza Goláňová (0:3).
25:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Sára Seevaldová (0:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: DOBRUŠKA 8 - VSETÍN 13
17:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Michaela Strnadová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Monika Mikšíková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová, Eva Urbášková, Sára Seevaldová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová