4:4
4:3
- : -

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 11:7
4. Jakub Hromada, 12. Vojtěch Ježek, 15. Jan Pícha, 23. Jakub Boček, 28. Jan Hněvkovský, 34. Jakub Renčín, 35. Jaroslav Král, 43. Jakub Boček, 45. Jakub Boček, 50. Jan Kopecký, 53. Jan Hněvkovský - 21. Jan Grábl, 22. Lukáš Jalový, 28. Marek Fuchs, 35. Lukáš Jalový, 53. Zdeněk Malich, 56. Vít Máček, 58. Marek Fuchs; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:6 + Matěj Hronek (HAT) OS; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 23 - Filip Kejík 19, Filip Létal 6; po třetinách: 3:0, 4:4, 4:3;
60:00
Střely za třetí třetinu: BA - 16 / FBŠ - 6
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Black Angels pana Pajera: Uplne jiné nasazení, uplně jiný výsledek. Díky za podporu diváků na naší netradiční hale a díky soupeři za moc hezký zápas.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno pana Fialy: první třetina zápasu, ve které byl soupeř ve všech aspektech lepší rozhodla zápas. Směrem dopředu jsme si byli schopni vytvořit dost šancí, ale selhali jsme v produktivitě. Směrem dozadu to byl dneska průchoďák. Poslední třetina už byla z naší strany po brance soupeře křeč a zmar. Je fajn, že alespoň v koncovce jsme přidali pár branek. Soupeři díky za utkání.
57:37
Brno využívá přesilovky a opět lehce poupravuje skore.
57:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Luděk Ondráček (11:7).
57:00
Poslední tři min do konce 3.třetiny.
56:50
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
56:46
Brno zkouší power play.
56:22
Halama zpět na hřišti.
56:00
Blackům nevyšlo střídání a samotný Máček s Gráblem kosmeticky upravují skore v jejich oslabení.
55:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jan Grábl (11:6).
55:45
Hromada dobře na Létala, ten však pozorný.
54:22
Halama dává možnost přesilové hry domácím.
54:21
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:45
Malich dobře trefil Kůrův nához a míček ledabyle doputoval za Matiáškova záda.
53:00
Blaci chtějí asi načepovat nějakou speciálku, postupně totiž navyšují vedení.
52:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jonáš Kůra (11:5).
52:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Renčín (11:4).
50:00
O gol v oslabení a zároveň pečící desátý gol se postaral Kopecký.
49:37
Matěj Boček opět na hřišti.
49:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Vojtěch Novotný (10:4).
49:00
Hronek opět na sv střídačce.
48:50
Brno nyní dostalo možnost přesilové hry. Na chvilku se jde vydýchat Matěj Boček.
47:37
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:35
Renčín opět ve snaze dát pečící gol, ale trefuje jen vnější vingl..;)
47:11
Renčínova šance končí nad a za Létalovo brankou.
46:40
Hněvkovský dobře na Létala, ten však pozorný.
44:48
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
44:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (9:4).
44:48
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Létal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
44:22
Pícha dvakrát do golmana hostí.
42:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Ondřej Vaculík (8:4).
42:47
Vaculík poslal kolmici na Bočka, který si povodil obránce a zavěsil.
40:55
Pokračujeme ve 4 na obou stranách.
40:50
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
40:50
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
40:50
Menší šarvátka končí vyloučením na obou stranách.
36:43
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
36:43
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
36:00
Jakub Boček na Matěje Bočka, ten na Renčína a ten bohužel tuto tutovku neproměńuje, ale k vidění je ukázkový kotoul.
34:28
Jalový se inspiroval Králem a vymetl tak růžek Matiáškovi branky.
34:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Brom (7:4).
34:08
BA v laufu, Král ze standartky vymetl co mohl.
34:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Daniel Ludvík (7:3).
33:50
Renčínova skvělá nahrávka na Kubu Bočka, jemu bohužel nevyšlo načasování, balonku se však ujal Matěj Boček a vrací zpět na Renčína a ten nekompromisně zakončuje.
33:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (6:3).
32:24
Všechny střely BA zblokovány obranou hostí.
31:01
Obrovské šance na obou stranách skore se nemění.
29:35
Píchova dělovka těsně mimo.
27:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (5:3).
27:48
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
27:40
Hněvkovský s přehledem proměnil trestné střílení a máme tu odskok na tříbrankové vedení BA.
27:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský z trestného střílení (5:2).
26:45
Kůrovi střela nevyšla a do brejku se tak dostal Novotný s Hněvkovským, ale Novotnému střela vůbec nevyšla.
25:30
Matiášek opět v zápřahu. Nyní zhatil šanci Brna.
25:00
Nyní zazvonila tyč Matiáškovi branky.
24:30
Vaculík dobře na Kubu Bočka, Kejík však pozorný.
24:00
BA však hned odpovídá bratrskou sehraností - Boček - Boček. Aneb já na bráchu, brácha na mě. Posílají tak svůj tým zase do trochu klidnějších vod dvoubrankového vedení.
22:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (4:2).
22:20
No, a je to tu. O první branku nejen druhé třetiny, ale i Brna se postaralo duo Grábl - Dvořák a vlastně hned v zápětí Brno snižuje na rozdíl jedné branky Jalový s Bromem.
21:35
20:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Dominik Dvořák (3:1).
20:01
Buly pro Brno.
20:00
20:00
Střely za první třetinu: BA - 11 / FBŠ - 14
20:00
V první třetině jste mohli vidět velmi aktivní hru na obou stranách, plno střel ze strany Brna, které hasil Matiášek, ale také nespočet šancí domácího Black Angels. Uvidíme co nám přinese třetina druhé, do které Brno s velkou pravděpodobností vstoupí s větší razancí a aktivitou něž tomu bylo v části první.
20:00
19:57
Únik Kuby Bočka pokryl Kejík s přehledem.
19:00
Minuta do konce první třetiny.
18:10
Je očividné, že Blackům pohárová prohra nebyla po chuti a v této důležitější "odvetě" nechtějí nechat Brno hrát jejich hru. A tu hru tu diriguje právě domácí tým.
17:01
Dvořákova střela skončila za mantinelem, následná střela Andrleho vytažená Matiáškem.
15:00
Upřímně? Luxusní střelu tahem z beku vyslal Pícha a využívá tak ve velmi krátkém čase přesilovku. A BA odskakuje na vedení o tři branky.
14:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Daniel Ludvík (3:0).
14:40
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
Píchova nebezpečná střela, která se odrazila od Kejíka k Matějovi Bočkovi, ten však neusměrnil míček kam měl.
11:40
Dobrá výhoda ne? ;) Ježek posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
11:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jakub Hromada (2:0).
11:00
Kejík opt zasahuje, nyní šance Kuby Bočka s Kubou Renčínem. Prvnímu to bohužel nevyšlo dle představ.
10:05
Ježek z trestné rovnou do brejku na Kejíka, ten však podržel svůj tým.
09:35
Matiášek neskutečně zasahuje, Hattrick ho nešetří. Pícha i Ježek zpět na hřišti.
09:00
Máme tu salvu vyloučení, ať už na straně BA tak i u FBŠ.
07:29
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
07:18
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
06:18
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
06:10
Novotný ve velmi dobré šanci, ale Kejík mu moc prostoru neposkytl.
05:10
Král dobře vypíchl rozehrávku mezi Andrlem a Dvořákem, a pomohl tak k dobré útočné šanci svým spoluhráčům.
04:30
Brom ve velké šanci, ale střílí vysoko nad.
03:13
Ťukec sem, ťukec tam a Kuba Hromada střílí po nahrávce Krále úvodní branku tohoto utkání
03:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (1:0).
02:30
Bomba z půlky od Baumana, ale končí nad Kejíkovo brankou.
01:22
Matiášek už hasí šance Hattricku.
00:01
Úvodní buly pro BA, které vybojoval Kuba Boček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Michal Machálek, Marek Fuchs, Matěj Hronek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Hezký podvečer, dnes z netradičně domácí haly Jedenáctka. Toto utkání by mohlo být něco pro diváky, budou svědky boje o první příčku v 1.lize mužů. Očekáváme tedy kvalitní utkání, kde se budou oba týmy rvát o každý centimetr hřiště.