3:0
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Sklo Bohemia Světlá n/S 8:5
12. Nicol Cempírková, 13. Kateřina Bednářová, 31. Aneta Rozehnalová, 39. Michaela Boháčková, 40. Anna Korešová, 42. Anna Korešová, 43. Kateřina Bednářová, 46. Eliška Nedvědová - 5. Andrea Doležalová, 15. Kateřina Poláková, 22. Andrea Doležalová, 24. Aneta Tichá, 32. Andrea Doležalová; rozhodčí: Petr Stejskal - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Martina Miksová 20, Anna Kratochvílová 8 - Adéla Sadílková 39; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Nesoustředěný začátek třetí třetiny nás stál dobrý výsledek. Vlastní chyby nás potrestaly. Děkujeme soupeřům za hru a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra domácích: Opět jsme podcenily začátek utkání. Soupeř trestal naše chyby. Poslední třetinu jsme hrály naši hru a tím se nám podařilo vyhrát. Děkujeme holkám za bojovnost!
59:40
Golmanka domácího týmu v závěru třetiny podržela svůj tým.
58:30
Vypadá to že hosté se opět začínají probouzet a začínají vytvářet tlak na domácí tým a musí zasahovat domácí obrana.
56:00
Domácí i přes tří brankový náskok stále vytvářejí na hosty velký tlak a nevypouští jediný souboj.
54:13
Domácí teď posledních pár minut mají hru v celku pod kontrolou a hosté se zatím k moc šancím nedostali.
52:10
Hostujícímu týmu se momentálně nedaří dostat na útočnou polovinu a zakončit.
49:48
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
49:48
Tichá po souboji s domácí hráčkou pomalu odchází na střídačku s ošetřovatelskou péčí a drží si břicho.
49:00
Sedláčková se krásně dostala po mantinelu až k hostující gólmance jediné co se jí nepovedlo v téhle akci bylo zakončení které letělo vedle brány.
48:00
Domácí však i přes to že hraje oslabení vytvářejí nátlak před hostující bránou.
47:05
Na obou stranách přicházejí první vyloučení. Domácím se první přesilovka podařila a dokázali skórovat. Uvidíme jak si nyní povede hostující celek.
46:16
Vyloučen hráč Aneta Rozehnalová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
45:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Aneta Kastnerová (8:5).
44:47
Vyloučen hráč Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
43:00
Chvíli po vystřídaní gólmanů u domácího týmu stíhá už Kratochvílová vytřít podlahu.
42:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Anna Korešová (7:5).
41:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Korešová, asistoval Kateřina Bednářová (6:5).
41:00
Domácí tým začíná třetí třetinu aktivně a hned si vytváří několik střeleckých šancí.
38:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michaela Boháčková, asistoval Kristýna Syslová (4:5).
37:30
Rozehnalová střílí skoro od půlky hřiště a trefuje tyčku.
36:05
Hra se začíná přelévat ze strany na stranu a oba týmy jsou střelecky aktivní.
35:35
Domácí se opět ke konci třetiny začínají dostávat do větších střeleckých šancí.
34:23
Cempírková se zvedá a míří na střídačku se zdravotnicí.
34:02
Cempírková po ostrém střetu zůstává ležet na zemi a drží si rameno.
31:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Adéla Sadílková (3:5).
31:22
Hosté rychle odpovídají na vstřelený gól a opět navyšují svůj náskok.
30:47
Krásná střela Svobodové končí pouze v boční síti.
30:46
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Tereza Sedláčková (3:4).
29:09
Po špatném zpracování Kastnerové se hosté dostávají do přečíslení které končí střelou mimo bránu.
28:16
Hostům se teď podařilo zabránit Bednářové aby se pokusila o dorážku do brány.
26:33
Domácí opět ubrali na tempu a hosté začínají mít o kousek na vrch
23:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Aneta Tichá, asistoval Tereza Šánová (2:4).
23:55
Právě jsme mohli vidět stejnou situaci jako u prvního gólu domácí si zvládli pohlídat první střelu ale opět jim proklouzla hráčka z hostujícího týmu a doráží do prázdné brány.
21:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kateřina Poláková (2:3).
20:01
Hosté vstupují do druhé třetiny aktivněji než domácí celek.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 16 Hosté: 12
19:43
Domácí si vytvářejí čím dál tím více šancí a jsou více času na útočné polovině.
17:45
Cempírková opět ve velké šanci tentokrát ze středu hřiště na tuto střelu si už golmanka světlé dala pozor.
16:30
Domácí si ke konci třetiny tvoří velmi zajímavé šance ty se nim bohužel nedaří proměňovat.
15:25
Se zvýšeným tempem hry začíná na hřišti přibývat i více ostrých zákroků.
15:06
Domácí se začínají dostávat do tempa a celá hra se výrazně zrychlila.
14:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková bez asistence (2:2).
12:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Tereza Sedláčková (2:1).
11:20
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Nicol Cempírková bez asistence (1:1).
11:20
Cempírková i po druhé zvládla utéct všem soupeřkám po mantinelu a střílí backhendem její střela se odráží od obou tyček za brankovou čáru.
11:10
Hosté hned odpovídají na předešlou střelu a na domácí golmanku vysílají jedovatou střelu střelu se kterou si golmanka poradila.
09:30
Cempírková utekla sama po mantinelu a střílí tuto střelu hostující golmanka vyráží helmou.
05:50
Hosté se dostali do přečíslení 3 na 1 a snažili se vykombinovat tuto situaci. To se jim však nepovedlo a Jandátová zachycuje hned první přihrávku a zachraňuje akci.
04:07
04:07
Domácím se první střelu zablokovat, ale nepohlídali si dorážející hráčku před bránou, a tak se hosté ujímají vedení.
02:51
Domácí si zatím nevytvořili žádnou větší šanci, vždy se jim podaří dostat na útočnou polovinu avšak zakončit se jim nedaří.
01:20
Hosté vysílají první střelu ta jen těsně míjí branku domácích.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Adéla Sadílková; hráči v poli: Aneta Tichá, Nikola Provazníková, Klára Petrovičová, Michaela Opicová, Petra Němcová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Aneta Kastnerová, Tereza Sedláčková, Aneta Federselová, Denisa Bártová