1:1
8:0
- : -

FBC Dobruška - FBC Ossiko Třinec 11:2
13. Diana Peterová, 17. Nikola Remešová, 39. Veronika Doležalová, 41. Vanesa Bašová, 46. Diana Peterová, 49. Kateřina Poláčková, 51. Nikola Remešová, 52. Karolína Flidrová, 52. Vanesa Bašová, 55. Magdaléna Bašová, 60. Vanesa Bašová - 7. Lucie Mišúnová, 22. Michaela Martynková; rozhodčí: Vojtěch Typl - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 49 - Martina Szwanczarová 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 8:0;
60:00
Komentář trenéra hostů T. Žvaka: Naše koncovka nás stála zápas. Z 55 střel dát dva góly mluví za vše. Gratuluju soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: První půlku zápasu jsme se nechali totálně vařit. Pak přišlo zlepšení a holky si zvykly na tempo zápasu. Ve třetí třetině přišla naše neskutečná produktivita a zlomení zápasu v náš prospěch. Těžký víkend - 4 body za odmakaná obě utkání jsou cennou odměnou. Díky soupeři za zápas, a děkujeme také našim fanouškům.
60:00
59:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová bez asistence (11:2).
54:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Veronika Doležalová (10:2).
54:05
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
52:36
Oba golmani to dnes mají opravdu těžké. Domácí Domča neuvěřitelně drží svůj tým pod náporem střel naproti tomu hostující golmanka celý zápas řešila opačný problém a až ke konci se snaží za studena řešit pár střel, které pro Třinec nekončí dobře.
52:16
Vyloučen hráč Tereza Jirčíková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
51:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Michaela Ulbrichová (9:2).
51:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Kateřina Poláčková (8:2).
50:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Remešová, asistoval Nikola Andršová (7:2).
50:03
Timeout FBC Ossiko Třinec
48:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Karolína Flidrová (6:2).
45:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Markéta Zeisková (5:2).
40:09
40:00
40:00
39:59
Poměr střel po dvou třetinách Dobruška 10 : Třinec 32.
38:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Michaela Ulbrichová (3:2).
34:13
Vyloučen hráč Jana Nogawczyková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
25:05
Z dobrušské branky je opět třinecká střelnice.
21:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michaela Martynková, asistoval Zuzana Wojnarová (2:2).
20:00
20:00
16:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Remešová bez asistence (2:1).
12:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (1:1).
06:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Vendula Copanidisová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Typl a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Eliška Zetková, Michaela Gibiecová, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová