0:1
2:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - Bulldogs Brno 3:4
14. Klára Minářová, 44. Kristýna Minářová, 48. Lucie Svobodová - 3. Aneta Suchomelová, 28. Michaela Sekaninová, 45. Yvona Dostálová, 59. Kateřina Knotková; rozhodčí: Tomáš Knejp - Jan Buhr; vyloučení: 2:2 + Linda Detková 5; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Anna Bartošová 20 - Markéta Marková 8; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Už se těšíme na mistrovskou pauzu, teď se pereme sami se sebou a s marodkou. Děkujeme za kvalitně uspořádané utkání.
60:00
Dnes jsme odehráli nejlepší utkání sezony a musím před holkama jen smeknout. Měli jsme největšího favorita soutěže a neuvěřitelně jsme ho potrápili. S takovým výkonem musíme stoupat tabulkou. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu...
60:00
58:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Knotková, asistoval Gabriela Komínková (3:4).
58:25
Bulldogs Brno pokračuje ofenzivní hrou.
58:00
Hráčky Vysokého Mýta však přesilovou hru nevyužívají ve svůj prospěch.
56:40
Hráčkám hostů se daří ůspěšně bránit tým domácích, kteří se dostávají do šancí.
55:00
Hráčky domácích dostávají šanci na zvýšení jejich dosavadního výsledku 5 minutovou přesilovou hrou.
52:25
Vyloučen hráč Linda Detková družstva Bulldogs Brno na 5 minut za hrubost.
51:55
Hra je akční, napínavá a rychlá. V hale stoupá teplota.
47:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová bez asistence (3:3).
45:00
Minutu poté, co se daří Vysokému Mýto dorovnat výsledek, však následuje gól Yvony Dostálové, která dostává hráčky hostů zpět do gólového vedení.
44:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Aneta Koláčková (2:3).
43:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Klára Minářová (2:2).
42:25
Timeout FTC Vysoké Mýto
42:10
Nádherná akce, na straně domácích, kterou všask golmanka přečetla.
41:23
Vyloučen hráč Kateřina Knotková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
40:30
Nádherná střela v podání Evy Jiříkové, kterou na poslední chvíli vyrazila brankařka.
40:00
40:00
38:15
Hráčky Vysokého Mýta zvládají excelentně ofenzivitu protihráček.
36:10
Stále pokračující ofenzivní hra na straně hostů a defenzivní na straně domácích.
30:25
Podobný scénář vývoje hry jako na začátku utkání, kdy se Vysoké Mýto defenzivně bránilo.
27:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Sekaninová, asistoval Anna Bachratá (1:2).
26:45
Již podruhé, dobře zvádlé oslabení na straně domácího týmu.
23:46
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
22:00
Hráčky Vysokého Mýta v dominanci, kdy kontrolují míček.
20:10
Vyloučen hráč Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:30
Karty se obrací, hráčky hostů jsou sužovány hráčkama domacích, kteří chtějí navýšit dosavadní skore.
16:20
Hráčky Vysokého Mýta po dlouhé době defenzivního bránění přecházejí do ůtočného pole.
13:39
Nádherná střela mířená do šibenice brankářky, ta se za střelou nestihla ani ohlédnout.
13:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (1:1).
11:30
Hráčky Vysokého Mýta doposud nevystřelily na brankařku hostů, ti zatím dominují 6 střelami.
06:25
Hráčky Vysokého Mýta brání hráčky Brna, kteří hrají přesilovou hru, hráčky oslabení zvádají bravůrně a míček neustále vyhazují na polovinu hostů.
04:27
Vyloučen hráč Iveta Záhorková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
02:28
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Suchomelová (0:1).
02:10
Hra se zatím odvíjí na hrací polovině domácích, kteří defenzivně brání protihráčky, zatím ůspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Kateřina Knotková, Aneta Koláčková, Gabriela Komínková, Linda Detková, Simona Némethová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Zuzana Šatníková, Lucie Prokešová, Eva Juříková, Andrea Šedová, Iveta Záhorková