- : -
FBŠ Jihlava
FBC Liberec

FBŠ Jihlava - FBC Liberec 4:1
5. Kateřina Seemannová, 27. Kateřina Seemannová, 33. Kateřina Moravcová, 45. Kateřina Seemannová - 59. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Miloš Janda - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 27 - Kateřina Dlouhá 28; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;
60:01
Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Domácí dnes výborně bránili a také jejich gólmanka byla výborná. Nám chyběla v zakončení větší dravost a moment překvapení. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra FBŠ Jihlava Michala Peterky: Dnes jsme předvedli dominantní a koncentrovaný výkon celých 60 minut. Kdybychom o trochu lépe řešili brankové situace, tak by rozdíl byl větší a závěr klidnější. Děkujeme našim fanouškům za podporu a Liberci za hezký zápas.
60:00
Střely v III. třetině (celkem): JIHLAVA 9 (32) - LIBEREC 14 (28).
60:00
59:30
Půlminuty do konce utkání.
59:12
Liberec to zkouší opět v 6!
58:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Karolína Nováková (4:1).
58:56
Tentokrát už je Vančurová překonána. Rondošová zůstala před bránou úplně osamocená a trefila do horního růžku.
58:11
Vančurová svůj tým v posledních minutách drží.
58:10
Timeout FBŠ Jihlava
56:34
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
54:32
Liberec se snaží využít jedné hráčky navíc, ale Jihlava zatím dobře odolává,
53:22
Liberec to zkouší v šesti hráčkách na hřišti.
52:44
Klusáková minula z vyložené šance.
51:46
A doktor je potřeba znovu. Tentokrát dostala hokejkou do stejného místa jako před chvílí Veselská.
51:36
Veselská dostala loktem do krku a je potřeba opět doktora.
50:50
Vančurová odešla z další situace 1 na 1 opět vítězně. Při útoku ale dostala ještě sekeru přes prsty a je potřeba drobného ošetření.
47:29
Vančurová zatím jistě hájí čisté konto.
46:18
Uchytilová se snažila protlačit míček do branky, ale na hraně brankoviště o něj přišla.
44:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Natálie Vančurová (4:0).
44:32
Hattrick! A v jakém stylu. Vančurová poslala míček přesně na Seemannovou, která si obhodila brankářku Liberce a s klidem zakončila.
42:56
Bícová teď svým driblingem lehce připomněla argentinského Messiho, když si 3 rychlými doteky poradila se 4 protihráčkami.
40:52
Po ostrém zákroku Klusákové se v Dolní Cerekvi spustila lavina padajících mantinelů.
40:00
40:00
Konec druhé třetiny. Jihlava navýšila své vedení a přestřílela své soupeřky ve II. třetině 11:7.
40:00
39:00
Minuta do konce druhé třetiny.
36:21
Uchytilová vyvezla míček, přenesla hru na druhou stranu, kde už čekala připravená Brossová. Její střela byla ale opět zablokovaná.
32:37
Timeout FBC Liberec
32:36
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Kateřina Seemannová (3:0).
32:36
K Seemannové se odrazil míček před bránu a ta ještě hledala lépe postavenou Moravcovou, která se tentokrát nepletla.
32:09
Přesnost nahrávek chybí na obou stranách.
30:43
Šulová teď zahrála rukou a svůj přestupek si uvědomila. Rozhodčí to ale přehlédnul a tak hra plyne dál.
28:49
Seemannová servírovala míček Moravcové, která měla před sebou pouze volnou bránu. Přihrávka na ní byla ale příliš rychlá.
28:08
Druhá třetina se zatím, co se týče tempa, nedá ani zdaleka srovnávat s tou první. Utkání je v posledních chvílích velmi uspávající.
26:19
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Petra Klusáková (2:0).
26:19
Pumelice Seemannové ze střední vzdálenosti si našla cestu do pravého horního růžku liberecké svatyně.
25:32
Lenfeldová prověřila pozornost jihlavské brankářky.
24:36
Uchytilová tvrdě zakročila u pravého mantinelu.
23:45
Šulová teď zachránila rychle break Liberce.
23:01
Dvě rychlé střely Jihlavy, bohužel pro domácí, obě mimo.
22:25
Jihlava se nemůže dostat do tempa a Liberec je zatím týmem, který udává tempo hry.
21:05
Pohotová střela Liberce.
20:38
Moravcová nepřesně hledala nabíhající si Šmahelovou.
20:00
20:00
Střely v I. třetině z pohledu domácích 12:7.
20:00
19:56
Střela Klusákové zblokována.
19:30
Vančurová jistě vystoupila proti hráčce, která se na ní řítila zcela osamocená.
18:32
Šmahelová zahodila svojí soupeřku jako pytel brambor do sklepa a pokračovala směr brána.
18:01
Další nahození Šulové. Na Boudnou to bylo ale příliš vysoké.
17:29
Vančurová si poradila se střelou ze střední vzdálenosti.
16:42
Střela Uchytilové zblokovaná.
15:25
Kotačková zazmatkovala u mantinelu a přišla tak o míček.
15:02
Nahození Šulové, které zkoušela tečovat Boudná.
14:29
Vančurová teď na dvakrát musela zasahovat.
13:29
Liberec teď pěkně využívá prostoru, který mu Jihlava nabízí a chystá si lepší pozici pro střelu.
12:25
Šulová si pohlídala střelu hráčky v bílém.
12:02
Pohotová střela Kotačková.
10:32
Zvoní druhá tyč! Klusáková z úhlu trefuje bližší tyč. No, Dlouhá si tu branku postavila prostě dobře.
10:11
Dlouhý nához Brossové přes celé hřiště na Boudnou. Ta však nedokázala skákavý míček zpracovat úplně ideálně a tak o něj rychle přišla.
08:21
Liberec oslabení přežil.
07:40
Bícová se teď dobře vrátila a odpálila míček, který směřoval na její protihráčku, která si nabíhala před bránu.
07:15
Jihlavská desítka je dnes při chuti. Její střela z pravé strany brankářky Dlouhé jen těsně minula vzdálenější tyč.
06:21
Vyloučen hráč Aneta Voříšková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
06:21
Seemannová byla sama před bránou ve vyložené šanci. Voříšková musela tahat za záchranou brzdu a za svůj hrdinský čin si teď půjde odpočinout na trestnou lavici.
05:22
Přečíslení Liberce dvě na jednu končí střelou mířící do rohu.
04:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (1:0).
04:38
Jenže ze šance je protiútok Jihlavy, který vedla Seemannová a nedala Dlouhé šanci.
04:16
Liberec zatím dobře odolává a dostává se i do první šance.
02:19
Zvoní tyč! Jihlavské duo Káťa - Bára si teď role prohodily a Seemannová trefuje tyč.
01:29
Jihlava, stejně jako včera, začíná s vysokým napadáním.
00:30
Rychlá kombinace v podání Seemannové a Šmahelové vedle ke střele druhé jmenované. S jejím pokusem si ale Dlouhá poradila.
00:01
Vítám Vás u dnešního utkání mezi FBŠ Jihlava a FBC Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Abrtová, Natálie Hroudová, Klára Hanzelinová, Dominika Plichtová, Aneta Voříšková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Simona Uchytilová, Terezie Brossová, Kateřina Bícová, Pavlína Boudná, Nela Kotačková