4:3
1:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 6:5
15. Veronika Kopecká, 24. Mariana Býčková, 30. Markéta Žbánková, 31. Veronika Kopecká, 31. Alice Hejzlarová, 49. Karolína Marko - 10. Pavlína Bačová, 35. Pavlína Bačová, 36. Pavlína Bačová, 40. Eva Stará, 60. Pavlína Bačová; rozhodčí: Pavel Doubek - Jan Paleček; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 24 - Veronika Šplíchalová 19; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:1;
60:01
Komentář trenéra hostí: Krasné utkání, ktere mohlo byt i remízové, což by oběma tymum vice slušelo. Děkujeme za fair play pri našem prvnim golu. To se vidí málokdy a velmi to ocenujeme.
60:00
počet střel v třetí třetině Tatran 8 Brno 11.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: Těžké utkání, ze kterého můžeme být za 3body opravdu rádi. Za stavu 5:1 pro nás jsme trefili břevno a nechali se vyloučit a jak to tak u holek bývá, obdrželi jsme goly, kterými jsme si utkání zdramatizovaly. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:45
Dokaže tatran udolat tlaku?
59:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (6:5).
59:34
A v brankovišti po dorážce brna padá branka! Bude drama ještě!
58:30
Brno v 6 !
57:40
Vyloučen hráč Mariana Býčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:54
Jak řiká Marek Michálek svým svěřenkyním "v klidu nikam se nemusíte hnát" Brno to bude mít těžké
54:05
Pořdatelé se radí koho vyhlasí za nejlepší hráčky!
53:07
Půjde Brno do 6?
52:00
Kopecká rozbíha akci a končí za mantinelem!
51:30
Tatran hraje v oslabení!
50:21
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Lucie Želízková (6:4).
48:39
Marko zvedá ruce k nebi je to gol!
46:30
Bočová individualní akcí střílí pouze do bloku Tatranek!
45:43
Houžvičková nebezpečnou střelou prověřila brankářku , krásná střela!
42:26
Tatran rozehrál nebezpečnou standartku ale golem nekončí!
40:25
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Pavlína Bačová.
40:25
Po faulu brankářky uvidíme Brněnský nájezd , možnost srovnaní!
39:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Nina Zbořilová (5:4).
35:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (5:3).
35:38
Brno se snaží dorovnat nepřiznivý stav !
34:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Tereza Halaštová (5:2).
34:17
Brno davá gol ze standartní situace v přesilovce!
33:31
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
33:31
Brno si zahraje první dnešní přesilovku!
32:42
Bohužel střela mimo branku'
32:40
Brno bude rozehrávat standartku!
30:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Katka Nádeníková (5:1).
30:16
Nasedejte na kačery cirkus pokračuje !
30:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Karolína Marko (4:1).
30:11
O minutu pozdějí přidavá Tattran další branku !
29:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (3:1).
29:06
Tatran navyšuje náskok!
28:20
Byčková na Bartuškovou posíla vzdušnou krosovku a Bartušková střílí z první a jen o kousek minula!
28:06
Kopecká svojí bojovností získala balonek a došla si až k brankářce ale golem to nekončí!
27:14
Janglová likviduje centr a kazí golovou šanci Brna!
26:15
Po tvrdém souboji se sesypaly mantinely , pořadatelský tým to napravil a hraje se dál!
25:41
Kopecká znovu u další akce bohužel střela ji vubec nesedla
23:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Michaela Mechlová (2:1).
23:48
Mechlová vystřelila a její spoluhráčka balonek do sítě dorazila a končí to golem a tantran poprve vede v dnešním utkání!
20:50
Kopecká si dělá z protihráček kužely , jen si ukáže a promění protihráčku v kužel a udělá na něj kličku!
18:10
Lexová tvrdým soubojem získala balonek krasná práce!
16:37
Dvojice Prontekerová , Kopecká působí zatím pro brno jako noční můra! Prontekerová krosovkou našla Kopeckou a ta táhlou střelou vystřelila ,ale bohužel golmanka byla proti golu!
16:16
Tatranky budou rozehrávat standartku padne fík?
15:00
Brno dnes hodně napadá!
14:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Markéta Prontekerová (1:1).
14:34
Kopecká svou klasickou chladnokrevností a přesností srovnává stav tohoto zápasu po krásne přihrávce Prontekerové!
13:01
Lexova pusobí jako bojovnice je jak křovinořez a prořezavá se přes 3 brněnské hráčky!
11:39
Střešovickou halou teď voní pizza kterou si donesl Vojta Wojnár , přejeme dobrou chuť!
09:41
09:41
Marek Michálek trenér Tatranu teď ukázal obrovské sportovní chovaní -rozhodčí přehledli že gol byl vstřelen , ale Marek Michálek přiznal že byl. Obrovský fair play moment děkujeme!
08:00
Prontekerová svým rychlým návratem do obrany zblokovala snahu hráčky z Brna o přihrávku.
06:00
Brcuháčková teď šla sama na brankářku tatranu , avšak Janglová ji zkazila golovou radost !
04:44
Hejzlerová trestuhodně netrefila prázdnou branku po krasné krosovce!
03:19
Brno hezkou střelou od mantinelu prověřilo pozornost domací golmanky!
02:31
Domací tatran v dobré kombinaci bohužel Fousova o fous vedle!
01:10
Domací Tatran ma velikou diváckou podporu!
00:01
Tatran u balonku první !
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Doubek a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eliška Hroudná, Lucie Pryclová, Michaela Šimková, Tereza Šípková, Ema Brucháčková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Markéta Žbánková, Kateřina Fousová, Kristina Lexová, Lucie Želízková
00:00
Dobrý den za celý pořadatelský tým vás vítám v hale typu Stodola . Jsme rádi že jste se vybrali nás a my vás provedeme dnešním zápasem!