1:4
- : -
FBC Lutín

FBC Lutín - FBC Oldies Přerov C 1:9
25. Libor Vejmola - 4. Marek Mitaš, 18. Marek Mitaš, 18. Radek Tobolík, 20. Martin Filka, 23. Adam Borges, 25. Adam Janošek, 29. Martin Šípek, 34. Marek Mitaš, 35. Adam Borges; rozhodčí: Aleš Horváth - Tomáš Hruška; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Přidal ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:4;
36:00
34:26
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Borges, asistoval Marek Mitaš (1:9).
33:41
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Marek Mitaš, asistoval Adam Borges (1:8).
32:35
Vyloučen hráč Radek Tobolík družstva FBC Oldies Přerov C na 2 minuty za sekání.
30:05
Vyloučen hráč Libor Vejmola družstva FBC Lutín na 2 minuty za hra vysokou nohou.
28:25
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Martin Šípek, asistoval Petr Kavka (1:7).
26:33
Vyloučen hráč Oldřich Mariánek družstva FBC Lutín na 2 minuty za sekání.
24:58
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Libor Vejmola bez asistence (1:6).
24:45
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Adam Janošek, asistoval Marek Mitaš (0:6).
24:00
24:00
22:32
19:20
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Martin Filka, asistoval Marek Mitaš (0:4).
17:58
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Radek Tobolík, asistoval Petr Kavka (0:3).
17:21
12:00
12:00
03:11
Branku družstva FBC Oldies Přerov C vstřelil Marek Mitaš, asistoval Adam Janošek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Oldies Přerov C: brankář: Jiří Vlček; hráči v poli: Martin Filka, Adam Borges, Jiří Sahaj, Adam Janošek, Marek Mitaš