0:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC Vipers Most 2:4
28. Emil Hejduk, 30. Lukáš Maršík - 35. Vojtěch Jandečka, 37. Matěj Kučerka, 40. Adam Pelikán, 41. Matěj Kučerka; rozhodčí: Karel Švec - Robert Kusek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vlastimil Václavík ? - Matěj Chabr 17; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:4;
45:00
43:00
Turnov je v 6, gólman domácích má asi dohráno a může jít pro sekačku do kiosku - doporučuju!
42:00
Na chvíli jsem se odmlčel, protože všechno tohle zapsat byla fuška... Na hřišti se přiostřilo, Barna s Hejdukem si to rozdali jako v NHL, ze hry 4 na 4 těžil Most... ve čtyrech, ve čtyrech, dáme góla ve čtyrech!
40:25
Timeout TJ Turnov
40:25
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Michal Pešek (2:4).
39:46
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
39:46
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:20
Tak to bylo Barcelona! Do prázdné brány již bez problému backhendem uklidil Adam Pelikán. To je obrat!
39:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Adam Křivánek (2:3).
36:50
A je vyrovnáno! Kuba Netušil ani netušil jak prozíravě nabil Matějovi Kučerkovi, který už měl lehkou práci.
36:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Jakub Netušil (2:2).
34:55
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Patrik Nachmüller (2:1).
34:50
Tomáš Barna z Mostu alias růžový culíček (to asi máma nemá radost) si momentálně plete hokejku s kosou...
31:50
Hráč č. 88 Mostu má velmi starou čepel, které velmi pravděpodobně již vypršela certifikace. Co bude dělat hráč č. 88 do budoucna? To ukáže čas!
30:00
30:00
29:28
Emil Hejduk je při chuti, na druhý gól domácích nabil Lukášovi Maršíkovi. Gólman nemohl přes hráče před sebou vidět ani ťuk!
29:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Emil Hejduk (2:0).
27:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jan Bobek (1:0).
27:29
Po skrumáži před brankou hostí se ujala až třetí turnovská střela z hole jmenovce slavného českého hokejisty NHL Emila Hejduka! Asistoval Bobek!
24:00
Nejzajímavější událost na hřišti: Adam Pelikán z Mostu má každou podkolenku jinak barevnou.
19:35
Jakub Janoušek z Turnova zahodil před prázdnou bránou nezahoditelné...
17:40
Na druhou třetinu dorazili další dva diváci.
15:30
První třetina za námi - nikdo v hale se ještě zjevně neprobudil...
15:05
Máme problémy s časomírou - rozumíte tomu někdo?
15:00
15:00
12:10
AJ! Bude Tomáš Barna z Vipers potřebovat ošetření kotníku? Nakonec ne, je z tvrdýho těsta!
09:00
Přesilovka Turnova zůstala s dlouhým zívnutím všech v hale nevyužita. Snad nám další část zápasu přinese víc vzrušení.