7:1
- : -
TJ Turnov

FBC Liberec B - TJ Turnov 9:2
4. Jakub Vacek, 11. Šimon Šteinfest, 31. Jakub Vacek, 34. Roman Kopecký, 37. Petr Jahn, 40. Emil Hejduk, 42. Filip Radostný, 45. Matěj Třešňák, 45. Petr Jahn - 30. Emil Hejduk, 45. Lukáš Maršík; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Chlad 15 - Vlastimil Václavík 21; po třetinách: 2:0, 0:1, 7:1;
45:00
44:59
Tady je to jak na střelnici - držte si klobouky!!!
44:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Vlastimil Václavík (9:2).
44:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Jahn, asistoval Matěj Vodrážka (9:1).
44:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Třešňák, asistoval Matěj Vodrážka (8:1).
41:11
Timeout TJ Turnov
41:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Radostný, asistoval Martin Kašínský (7:1).
41:11
Milan Emil Hejduk je dnes opravdu u všeho - posedí na střídačce, na trestné lavici, góla vstřelí do každé brány, co mu přijde do cesty! Jen tak dál Milane, držíme palce!
39:24
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk (6:1).
36:52
33:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Roman Kopecký, asistoval Lukáš Čihák (4:1).
30:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Vacek, asistoval Jonáš Volhejn (3:1).
30:00
30:00
29:30
Hejduk scores goal! ...a to po samostatném úniku, do kterého ho vyslal kolega Bobek, přezdívaný Bob
29:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Jan Bobek (2:1).
16:00
Hejduk back in game!
15:00
15:00
13:25
Emil Hejduk si nechce nechat říct a pořád se vidí víc v NHL se jmenovcem MIlanem. Má to za další dvě minuty, tentokrát za nedovolené vrážení. Z trestné lavičky to komentuje slovy "v klidu"
13:18
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Šimon Šteinfest, asistoval Jakub Vacek (2:0).