4:0
- : -
FBC Droždín

FBC ZŠ Uničov - FBC Droždín 12:0
7. Marek Sláma, 7. Lukáš Vachutka, 8. Lukáš Chuděj, 14. Lukáš Chuděj, 16. Adam Caletka, 16. Lukáš Vachutka, 22. Adam Čundrle, 24. Adam Čundrle, 27. Michal Dohnal, 32. Michal Dohnal, 33. Ondřej Michal, 34. Adam Čundrle; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Aleš Horváth; vyloučení: 1:1 + Vojtěch Vahala 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Volf ? - Jakub Rybařík ?; po třetinách: 3:0, 5:0, 4:0;
36:00
33:21
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Marek Sláma (12:0).
32:26
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Ondřej Michal, asistoval Filip Havlíček (11:0).
31:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Marek Sláma (10:0).
30:20
Vyloučen hráč Jan Hájek družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Adam Čundrle (9:0).
24:00
24:00
23:30
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle bez asistence (8:0).
21:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Čundrle, asistoval Michal Dohnal (7:0).
15:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Michal Dohnal (6:0).
15:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Caletka, asistoval Lukáš Chuděj (5:0).
13:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj bez asistence (4:0).
12:00
12:00
07:44
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Adam Čundrle (3:0).
07:07
Vyloučen hráč Vojtěch Vahala družstva FBC Droždín na 5 minut za sekání.
06:44
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Marek Sláma (2:0).
06:24
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Marek Sláma, asistoval Michal Dohnal (1:0).
03:32
Vyloučen hráč Filip Havlíček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: Lukáš Bezloja, Šimon Hanák, Natanael Bartík, Vojtěch Vahala, Patrik Nesvadba