0:4
4:4
- : -

Wizards DDM Praha 10 C - Florbal Team Sokol Nebušice 6:12
4. Jindřich Zoth, 5. David Bouda, 32. Robert Smutný, 37. Petr Čemus, 38. Jindřich Zoth, 39. David Bouda - 5. Milan Černil, 8. Vojtěch Skála, 10. Jakub Rok, 11. Michal Smutný, 21. Vojtěch Skála, 27. Michal Smutný, 28. Milan Černil, 30. Michal Smutný, 34. Michal Smutný, 36. Vojtěch Skála, 41. Jakub Rok, 43. Milan Černil; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Dunda; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 3; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 2:4, 0:4, 4:4;
45:00
42:28
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil bez asistence (6:12).
40:59
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Michal Smutný (6:11).
38:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Ondřej Policar (6:10).
37:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jindřich Zoth, asistoval Ondřej Policar (5:10).
36:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Petr Čemus, asistoval David Bouda (4:10).
36:09
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 C neproměnil David Bouda.
36:09
Vyloučen hráč Milan Švanda družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za špatné střídání.
35:16
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Vojtěch Skála, asistoval Patrik Svoboda (3:10).
33:14
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jan Fišer (3:9).
31:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Robert Smutný, asistoval Jindřich Zoth (3:8).
30:00
30:00
29:59
Závěr druhé třetiny nabídl spoustu šancí, hlavně tedy před brankou Wizards, jinak jsme viděli bojovný florbal uprostřed hřiště. Sádlík si připsal tři těžké zákroky, v dalších situacích byl spíš bez šance a Nebušice se nyní těší z pohodlného náskoku.
29:24
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Patrik Svoboda (2:8).
27:44
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (2:7).
26:03
20:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Vojtěch Skála, asistoval Michal Smutný (2:5).
15:00
15:00
14:59
Wizards se sice po dvou pěkných střelách dostali do vedení, pak se však projevila herní převaha prvního nebušického útoku a Sokol otočil skóre. Zejména čtvrtý gól po pohledné kombinaci chválíme!
10:34
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jakub Rok (2:4).
09:30
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Milan Černil (2:3).
07:53
04:29
04:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil David Bouda, asistoval Adam Voldřich (2:0).
03:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jindřich Zoth bez asistence (1:0).
03:32
Vyloučen hráč Milan Švanda družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.