0:1
2:0
- : -

Sport Eden Beroun - FBC Slavia Praha 2:1
27. Adam Hozman, 32. Adam Hozman - 24. Erik Schier; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Adam Šlejhar ? - Jakub Horváth ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:0;
36:00
31:23
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hozman, asistoval Matěj Vrzal (2:1).
26:14
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hozman, asistoval Dominik Náhlík (1:1).
24:00
24:00
23:55
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Erik Schier z trestného střílení (0:1).
13:20
Vyloučen hráč Adam Florián družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Vojtěch Volprecht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Adam Šlejhar; hráči v poli: Adam Rumler, Michal Janoušek, Pavel Pilnáček, Matěj Vrzal, Šimon Chňoupek