2:1
1:0
- : -

Kanonýři Kladno B - TJ Lokomotiva Rakovník 4:3
3. Jan Hejný, 22. Jakub Šoch, 24. Vojtěch Hartman, 31. Kryštof Mirčevský - 1. Štěpán Malý, 6. Štěpán Malý, 17. Ondřej Michal; rozhodčí: Ondřej Jícha - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:2 + Ondřej Michal OS; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:0;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Ondřej Michal družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za nesportovní chování.
35:59
Vyloučen hráč Ondřej Michal družstva TJ Lokomotiva Rakovník - osobní trest.
35:05
Timeout Kanonýři Kladno B
32:02
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:24
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Kryštof Mirčevský, asistoval Vojtěch Hartman (4:3).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Hartman, asistoval Vojtěch Ptáček (3:3).
21:47
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jakub Šoch, asistoval Matyáš Nováček (2:3).
16:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Tomáš Nechutný (1:3).
12:00
12:00
09:34
Vyloučen hráč Tadeáš Kyncl družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý bez asistence (1:2).
02:23
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hejný, asistoval Jan Trkovský (1:1).
00:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Tadeáš Kyncl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Jakub Lahoda, Vojtěch Hartman, Vojtěch Ptáček, Matěj Ptáček, Kryštof Mirčevský